Verzia pre tlač
Výsledková listina pretekov v jachtingu
Pretek :
ČTK 1055 - Majstrovstvá Slovenska v triede Finn a Vaurien
Miesto a dátum :
Liptovská Mara, 11.08.1995 - 13.08.1995
Usporiadateľ :
Fatran Liptovský Mikuláš
Riaditeľ preteku :
Peter Petrus
Hlavný rozhodca :
Milan Podhorský
Rozhodcovia :
Predseda prot.komisie :
Protestná komisia :
Lodné triedy :
Finn, Vaurien
Typ pretekov :
Majstrovstvá Slovenska v triede Finn a Vaurien
Digitálne spracoval :
Martin Vaňo, Michal Jančina, Jana Blechtová
Súbor s výsledkami :
Majstrovstva Slovenska 1995.pdf
Trieda :
FIN - Finn
 
Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin:
30 / 4
 
Rozjazdy
Koef.prizn. :
5
Por.
Plachta
Posádka
Klub
Reg.číslo
Rok nar.
1
2
3
4
5
6
7
Body
Log.body
%
1.
Kusznierewicz Mateusz
POL 001
3
PS*
1
1
1
2
3
11
7891
3
2.
Hrubý Michal
CZE 001
20*
3
6
2
2
1
1
15
6385
7
3.
Teplý Roman
CZE 002
1
1
17*
10
3
3
4
22
5505
10
4.
Migacz Darek
POL 002
16*
2
9
7
10
4
2
34
4880
13
5.
Hýža Petr
CZE 003
8
4
8*
5
6
5
6
34
4396
17
6.
Zycki Dominik
POL 003
9
5
4
13*
5
10
7
40
4000
20
7.
Valášek Marek
TATRAN HYDROCONSULT
103 160
10
8
5
6
4
9
17*
42
3665
23
8.
Outrata Jiří
CZE 004
6
7
13*
8
8
6
8
43
3375
27
9.
Hajdu Balasz
HUN 001
15
PS*
3
3
7
11
5
44
3119
30
10.
Sláma Ivo
CZE 005
7
6
2
9
16*
8
15
47
2891
33
11.
Mosný Peter
YC ŠK SLOVAN BRATISLAVA
101 271
11
PS*
7
4
11
7
10
50
2684
37
12.
Lejhanec Jiří
CZE 006
4
9
10
11
14
16*
12
60
2495
40
13.
Palmaj Peter
YC ŠK SLOVAN BRATISLAVA
101 433
14
12
15
14
9
17*
11
75
2321
43
14.
Kramář Tomáš
CZE 007
13
10
21*
12
18
18
9
80
2160
47
15.
Plecitý Martin
CZE 008
18
11
16
17
ND*
13
14
89
2010
50
16.
Kramář Petr
CZE 009
12
14
11
21
22*
14
18
90
1870
53
17.
Vaňo Martin
TATRAN HYDROCONSULT
103 106
22*
13
18
16
15
12
16
90
1738
57
18.
Šipoš Peter
HUN 002
26*
16
19
15
13
15
13
91
1614
60
19.
Bauer Karel
CZE 010
5
15
ND*
23
12
22
22
99
1497
63
20.
Hudec Václav
CZE 011
17
18
14
27
19
28*
21
116
1385
67
21.
Lidařík Rudolf
CZE 012
24*
19
20
19
21
19
19
117
1280
70
22.
Zimmermann B.
HUN 003
2
20
25
29*
26
26
20
119
1178
73
23.
Lejhanec Petr
CZE 013
23
17
12
18
24
27
ND*
121
1082
77
24.
Ugron Martin
YC ŠK SLOVAN BRATISLAVA
101 034
27
23
24
20
17
23
ND*
134
990
80
25.
Loukota Martin
YC ŠK SLOVAN BRATISLAVA
101 258
19
26*
23
24
25
24
24
139
901
83
26.
Hladný Róbert
YC ŠK SLOVAN BRATISLAVA
101 243
30*
22
28
25
20
21
25
141
816
87
27.
Hladný Roman
YC ŠK SLOVAN BRATISLAVA
101 190
29
24
ND*
22
23
20
23
141
734
90
28.
Chalupník Miloslav
215 040
28*
21
26
26
27
25
26
151
655
93
29.
Štefl Ondrej
TATRAN HYDROCONSULT
103 232
21
25
22
28
ND
NP
NP*
158
579
97
30.
Zemaník Ján
TATRAN HYDROCONSULT
103 100
25
27
27
ND
ND*
ND
ND
170
505
100
Trieda :
VAU - Vaurien
 
Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin:
9 / 2
 
Rozjazdy
Koef.prizn. :
5
Por.
Plachta
Posádka
Klub
Reg.číslo
Rok nar.
1
2
3
4
5
6
7
Body
Log.body
%
1.
Svozilova H.
CZE 014
3
6*
2
1
1
1
1
9
5276
11
Svozilova M.
CZE 015
 
2.
Alexa Miloš
CZE 016
2
3*
1
2
2
2
2
11
3771
22
Nováková L.
CZE 017
 
3.
Novák Petr
CZE 018
1
1
4
3
3
4*
3
15
2891
33
Blahoňovská
CZE 019
 
4.
Ružička Pavel
215 003
4
2
5
4
6*
5
5
25
2266
44
Ružička Peter st.
215 043
 
5.
Bodik Miroslav
206 012
5
4
7*
6
5
3
6
29
1781
56
Darula Milan
215 041
 
6.
Hlavsa Ján
215 023
7*
5
6
5
4
6
4
30
1385
67
Baráková Alena
215 027
 
7.
Hlavsa Branko
215 025
8
7
3
7
7
7
8*
39
1051
78
Homola Ľubomír
215 033
 
8.
Jakabovič Martin
215 035
9
9
8
9*
8
8
7
49
761
89
Jakabovič Ján
215 012
 
9.
Petrus Peter ml.
215 014
6
8
ND
8
ND
NP
NP*
52
505
100
Šuleková Zuzana
215 058