Verzia pre tlač
Výsledková listina pretekov v jachtingu
Pretek :
ČTK 1055 - Majstrovstvá Slovenska v triedach 470, Finn a Vaurien
Miesto a dátum :
Liptovská Mara, 08.08.1996 - 11.08.1996
Usporiadateľ :
Fatran Liptovský Mikuláš
Riaditeľ preteku :
Peter Petrus
Hlavný rozhodca :
Milan Podhorský
Rozhodcovia :
Predseda prot.komisie :
Protestná komisia :
Lodné triedy :
470, Finn, Vaurien
Typ pretekov :
Majstrovstvá Slovenska v triedach 470, Finn a Vaurien
Digitálne spracoval :
Martin Vaňo, Michal Jančina, Gabriela Dolanová
Súbor s výsledkami :
Majstrovstva Slovenska 1996.pdf
Trieda :
470 - 470
 
Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin:
8 / 2
 
Rozjazdy
Koef.prizn. :
5
Por.
Plachta
Posádka
Klub
Reg.číslo
Rok nar.
1
2
3
4
5
6
7
Body
Log.body
%
1.
Vaďura Ivo
Slovan Bratislava
101 087 11
3
2
1
3*
1
1
1
9
5020
13
Ferianec Jaro
Slovan Bratislava
101 242 11
 
2.
Štecko Peter
Slávia STU
104 200 11
2
1
2
2
2
2
ND*
11
3515
25
Paľko Daniel
Slávia STU
104 444 21
 
3.
Holák Andrej
Slovan Bratislava
101 306 11
1
3
3
5
3
5*
2
17
2635
38
Uhliarik Marek
Slovan Bratislava
101 370 11
 
4.
Boroš Milan ml.
Tatran Bratislava
103 128 11
4
5
5
1
7*
4
3
22
2010
50
Holák Martin
Slovan Bratislava
101 307 11
 
5.
Bloksch Radim
CZE 001 11
5
4
4
4
5
3
ND*
25
1526
63
Maňas Michal
CZE 002 21
 
6.
Mihalík Marek
Slovan Bratislava
101 259 21
8*
6
6
6
6
6
4
34
1130
75
Tuleja Tomáš
Slovan Bratislava
101 365 11
 
7.
Kováč Radoslav
Slovan Bratislava
101 394 21
6
7
7
7
4
NP*
6
37
795
88
Tuleja Miro
Slovan Bratislava
101 366 21
 
8.
Jančinová Dana
Slovan Bratislava
101 133 12
7
8
8
8
8*
7
5
43
505
100
Vaďurová Michaela
Slovan Bratislava
101 078 12
 
Trieda :
FIN - Finn
 
Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin:
32 / 3
 
Rozjazdy
Koef.prizn. :
5
Por.
Plachta
Posádka
Klub
Reg.číslo
Rok nar.
1
2
3
4
5
6
7
Body
Log.body
%
1.
Zycki Dominik
POL 030 11
11*
2
4
1
2
3
2
14
8031
3
2.
Hrubý Michal
CZE 003 11
8
1
1
4
8*
1
1
16
6526
6
3.
Hyža Petr
CZE 004 11
10
3
5
7
23*
6
4
35
5645
9
4.
Outrata Jiří
CZE 005 11
16*
5
7
5
9
4
5
35
5020
13
5.
Cintl Václav
CZE 006 11
3
10
11
3
5
10
ND*
42
4536
16
6.
Lejhanec Petr
CZE 007 11
1
17*
13
2
13
7
7
43
4140
19
7.
Plecitý Martin
CZE 008 11
19*
8
6
9
14
2
6
45
3805
22
8.
Sláma Ivo
CZE 009 11
18*
7
9
12
3
11
3
45
3515
25
9.
Valášek Marek
Tatran Bratislava
103 160 11
15*
4
8
11
6
5
12
46
3260
28
10.
Mosný Peter
Slovan Bratislava
101 271 11
14
6
3
17*
1
14
11
49
3031
31
11.
Lejhanec Jiří
CZE 010 11
2
11
15*
8
12
8
8
49
2824
34
12.
Cintl Václav
CZE 011 11
7
13
10
10
20*
9
10
59
2635
38
13.
Lidařík Rudolf
CZE 012 21
4
12
18
18
4
18*
13
69
2461
41
14.
Vaňo Martin
Tatran Bratislava
103 106 11
12
9
14
14
16*
13
15
77
2300
44
15.
Hyža Jiří
CZE 013 11
6
PS
2
6
7
ND
NP*
84
2150
47
16.
Hradil Radovan
110 182 11
9
21
12
ND*
22
21
9
94
2010
50
17.
Dymák Jiří
CZE 014 11
20
16
NS*
21
10
12
20
99
1879
53
18.
Guniš Karol
Slovan Bratislava
101 181 11
5
18
17
13
18
ND
NP*
101
1754
56
19.
Štefl Ondrej
Tatran Bratislava
103 232 21
26*
15
22
16
25
22
16
116
1637
59
20.
Hladný Roman
Slovan Bratislava
101 190 11
21
29*
28
25
15
15
14
118
1526
63
21.
Zemaník Ján
Tatran Bratislava
103 100 11
13
25
21
19
27
16
NP*
121
1420
66
22.
Krč Martin
CZE 015 11
17
24
23
15
24*
23
19
121
1319
69
23.
Loukota Martin
Slovan Bratislava
101 258 11
25
20
16
22
19
24
ND*
126
1222
72
24.
Frank Radim
CZE 016 11
24
26
26
27*
11
25
17
129
1130
75
25.
Hladný Róbert
Slovan Bratislava
101 243 11
29
23
25
30*
17
17
21
132
1041
78
26.
Chalupník Miloslav
215 040 11
28
27
ND*
23
21
20
22
141
956
81
27.
Loukota Milan
Slovan Bratislava
101 356 21
22
28
29
16
29*
27
23
145
874
84
28.
Formánek Lukáš
CZE 017 21
30
30*
24
29
26
19
18
146
795
88
29.
Červenka Jar.
CZE 018 11
32
14
20
26
NS
NP
NP*
158
719
91
30.
Krhounek Petr
CZE 019 11
27
22
19
24
NS
NP
NP*
158
645
94
31.
Červinka Jar.
CZE 020 11
23
19
27
28
NS
NP
NP*
163
574
97
32.
Brestovský Adam
215 057 21
31
31
30
31*
28
26
24
170
505
100
Trieda :
VAU - Vaurien
 
Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin:
11 / 2
 
Rozjazdy
Koef.prizn. :
5
Por.
Plachta
Posádka
Klub
Reg.číslo
Rok nar.
1
2
3
4
5
6
7
Body
Log.body
%
1.
Novák Petr
CZE 021 11
6*
1
1
3
1
1
2
9
5712
9
Krejčiříková M.
CZE 022 12
 
2.
Domiňák Miroslav
206 091 11
1
2
2
1
3
6*
1
10
4207
18
Rumlena Miro
CZE 023 11
 
3.
Kubásková Alena
CZE 024 22
5
7*
3
2
5
3
5
23
3326
27
Nováková Ludmila
CZE 025 12
 
4.
Hlavsa Ján
215 023 11
7*
3
6
4
3
2
3
24
2702
36
Baráková Alena
215 027 12
 
5.
Ružička Pavel
215 003 11
2
4
5
5
7*
5
4
25
2217
45
Ružička Peter st.
215 043 11
 
6.
Chalupník Mikuláš
215 046 11
10*
6
4
6
2
8
6
32
1821
55
Darula Milan
215 041 11
 
7.
Hlavsa Branko
215 025 21
3
5
9
7
ND*
9
ND
43
1486
64
Barák Luděk
215 026 11
 
8.
Alexa Miloš
CZE 026 11
9
9
7
ND
4
4
NP*
43
1197
73
Juptner Patrik
CZE 027 31
 
9.
Mitvalský Emil
CZE 028 11
8
11*
10
ND
8
10
7
53
941
82
Němeček Milan
CZE 029 11
 
10.
Jakabovič Martin
215 035 21
4
8
8
NP
NP
NP*
NP
56
712
91
Jakabovič Ján
215 012 11
 
11.
Petrus Peter ml.
215 014 11
11
10
11*
NP
9
7
8
56
505
100
Šuleková Mária
215 059 12