Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2019

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2019

Strana 1 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1   2      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R65 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6049 21.09.2019 2 Regata Olomouc (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - -
312 21.09.2019 2 MSR slalom Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
260 21.09.2019 2 GAJOS CUP - PLM Liptovská Mara YC Limar 3 3 3 2 - 3 - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - -
208 21.09.2019 1 Modra stuha Oravy Orava TJ Slavia D.Kubin 2 - - - - 2 2 - - - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - 2 2 2 - - 2
109 21.09.2019 2 Tatran Cup Senec Tatran 3 5 2 5 2 - 3 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6050 22.09.2019 7 RSX World Championships Torbole (ITA) ITA - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6051 27.09.2019 3 Majstrovstvá ČR Nové Mlyny (CZE) CZE - 7 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
313 28.09.2019 2 15.míľ po Domaši 44.roč. Domaša JK Prešov - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
261 28.09.2019 1 Modra stuha Liptovská Mara Fatran 2 2 2 2 - 2 - - - 2 2 2 2 - 3 - - - 2 2 - - - - - - - - 2 - - 2
110 28.09.2019 2 Jesenná regeta Gabčíkovo Tatran 5 3 2 3 5 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
211 28.09.2019 2 Memoriál Roba Črepa Orava KJ Orava 3 - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - -
6052 03.10.2019 4 Majstrovstva sveta Raceboard Masters Alcazares (ESP) ESP - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
202 04.10.2019 3 Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting Orava Slovakia Yacht klub Trenčín - - - - - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - -
209 04.10.2019 3 Euro Micro Slovakia Orava Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6054 05.10.2019 2 Majstrovstva Madarska RG 65 Agard (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - -
6053 05.10.2019 2 Memorial Jana Sedláka Brno (CZE) CZE - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
508 12.10.2019 1 SP 4 RG 65 Štrkovec Slovenský Modelárský Zväz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - -
314 12.10.2019 3 Kapurková regata Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
155 12.10.2019 1 Zastavené vetry Slnava YC Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
111 12.10.2019 2 Pohár Slovana Senec Slovan 2 2 5 2 5 - 5 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
263 12.10.2019 2 Halloween cup Žilina Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6055 18.10.2019 3 Helloween regata - Majstrovstva Slovinska Portorož (SLO) SLO 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
401 19.10.2019 7 Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting Kaštela (CRO) YC Dynamo BA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - -
6056 19.10.2019 7 Rolex Middle sea race 2019 Malta (MLT) MLT - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - -
6057 26.10.2019 8 Techno Worlds Cadiz (ESP) ESP - - - - - - - - - 10 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL