Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2020

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2020

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 29R RS5 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R65 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6026 12.06.2020 3 Supercup Hungary Balatonaliga (HUN) HUN - - - - - - - - - - - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
304 13.06.2020 2 Májová regata - preložené Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
250 13.06.2020 2 Gajos Cup - preložené COVID Liptovská Mara YC LIMAR 2 2 2 2 - 2 - 2 - - - 2 - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
151 13.06.2020 1 FUN Regata Slnava YC Slnava Piestany 2 - - - - - - - 2 - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
150 13.06.2020 2 Pohár Q-II - preložené COVID-19 Slnava YC Slnava Piestany 5 5 - 5 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
107 19.06.2020 3 Majstrovstva Veteranov Slovenska a Česka Vd. Gabčíkovo Slovan - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
352 20.06.2020 2 Memorial M.Stríčika Zemplínska Šírava JK Sobrance 3 - - 3 3 - 3 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
305 20.06.2020 2 Lenivé kapre I Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
253 20.06.2020 2 Regata Fatranu I Liptovská Mara TJ Fatran 2 3 3 3 - 5 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
204 20.06.2020 2 O pohár primátora mesta Námestovo Orava TJ Oravan 3 5 3 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6027 22.06.2020 8 2020 Optimist European Championship - COVID-19 Zrušené Tallinn (EST) EST 11 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
353 27.06.2020 2 O Pohár starostu Kaluže Zemplínska Šírava JK Z.šírava - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
306 27.06.2020 2 Čerešnička Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
254 27.06.2020 2 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM Liptovská Mara YC LIMAR 2 2 2 2 - 2 - 4 - - - 3 - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - -
205 27.06.2020 1 Memoriál Roba Črepa Orava Klub Jachtingu Orava - - - - - - - - - - - - - - - - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
109 27.06.2020 2 Dunaj regata Vd. Gabčíkovo Dynamo - 3 3 3 5 - 5 - 3 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6028 01.07.2020 11 2020 Optimist World Championship ITALY - COVID-19 Zrušené Riva del Garda (ITA) ITA 14 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6029 03.07.2020 8 Europeans Gdynia (POL) POL - - - - 11 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6030 04.07.2020 8 2020 Laser Radial Youth European Championships - COVID-19 - Zrušené Ballyholme (IRL) IRL - - 11 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
505 04.07.2020 1 RG65 - III Hrabovo - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
206 04.07.2020 2 ORAVA CUP Orava Klub Jachtingu Orava 3 - - - - - - - - - - - - - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
503 05.07.2020 1 Micro Magic - II Hrabovo - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - -
6031 06.07.2020 2 MMČR - Vítr a slunce Lipno (CZE) CZE - - - - - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
354 11.07.2020 2 O Pohar Tatum Zemplínska Šírava JK Tatum 3 - - - 3 - 3 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
307 11.07.2020 2 Mayerov memoriál Domaša JK Prešov - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 29R RS5 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL