Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2017

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2017

ISAF Regatta OnLine Info

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie X49 470 420 VAU RSF FB OPT EUR FIN L47 LAP LAR LAS KJP MIC ORC F45 F35 S38 IMS RCP RSX BIC RAC FUN KB NL
510 24.06.2017 6 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada (CZE) CZE - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
358 24.06.2017 2 Lenivé kapre 1 Domaša ATU Košice - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - 3 3 - - -
304 24.06.2017 2 O Pohár TATUM 2017 Zemplínska Šírava J.K.TATUM - - - - - - - - 3 - - - - 5 - - - - - - - - - - - - -
107 24.06.2017 2 Dunaj regata Vd. Gabčíkovo Dynamo - - 5 - 3 - 5 - 3 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - -
921 24.06.2017 2 LS Zapad 13 Senec J.Varga,L.Stoláriková - - - - - - 2 - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
956 24.06.2017 1 Lokálne sústredenie L. Mara 17 Liptovská Mara Brestovský M., Babjak - - - - - - 2 - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
208 24.06.2017 1 Memorial Roba Črepa Orava KJ Orava - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
1007 25.06.2017 1 LS Orava 10 Orava A.Brestovský, V.Benček - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
957 28.06.2017 0 Lokálne sústredenie L. Mara 18 Liptovská Mara Brestovský M., Babjak - - - - - - 2 - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
511 30.06.2017 3 MČR Velké Dářko (CZE) CZE - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
255 30.06.2017 3 4th Optimist No Limit Match Race Liptovská Mara Limar LM - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
201 30.06.2017 3 Euro Micro Cup Slovakia Orava TRIM Zvolen - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - -
905 01.07.2017 0 LS Stredozápad 5 Slnava J. Sedlačko - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6013 01.07.2017 9 470 World Championships Thessalonniki (GRE) GRE - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
457 01.07.2017 1 MSR Micro Magic Open 2 Ružomberok (Hrabovo) SMoZ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - -
922 01.07.2017 2 LS Zapad 14 Senec J.Varga,L.Stoláriková - - - - - - 2 - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
986 01.07.2017 2 LS Z.Šírava 3 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
460 02.07.2017 1 MSR RG 65 1 Ružomberok (Hrabovo) SMoZ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - -
1008 02.07.2017 1 LS Orava 11 Orava A.Brestovský, V.Benček - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1029 02.07.2017 6 Pretek Majstrovstvá Sveta Raceboard Salou, ESP Patrik POLLÁK - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
6014 06.07.2017 8 Laser Radial Youth Europeans Gdynia (POL) POL - - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - -
1039 06.07.2017 7 Rep. Sustredenie + Laser R Youth Europeans Gdynia (POL) LTU Coach - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
958 07.07.2017 3 Lokálne sústredenie L. Mara 19 Liptovská Mara G.Alksnevicius - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
987 07.07.2017 3 LS Z.Šírava 4 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1040 07.07.2017 3 Rep. Sustredenie Liptovská Mara G.Alksnevicius - - - - - - - - - 2 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : X49 470 420 VAU RSF FB OPT EUR FIN L47 LAS LAP LAR
KJP MIC ORC F45 F35 S38 IMS RSX RAC FUN BIC KB NL RCP