Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2004

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2004

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6132 15.06.2004 6 Nemzetkozi Valencei-Tavi Vitorlas Het Agárd (HUN) HUN - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6053 16.06.2004 2 Cena RIVETEC Nechranice (CZE) ČSJ 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6055 17.06.2004 4 Puchar Prezydenta Gdyni Gdyňa (POL) POL - - 4 4 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - 4 - - -
6054 17.06.2004 9 Kieler Woche Kiel Bay (GER) EO - - 8 8 8 - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - 8 - - -
6056 18.06.2004 3 Puchar Lata Olsztyn (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
162 18.06.2004 3 Balnea Cup Sĺňava TJ Sĺňava Piešťany 3 - 5 - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6057 19.06.2004 2 Pohár elektráren Nechranice (CZE) ČSJ - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
353 19.06.2004 2 Pretek kajutových lodí Domaša JK Domaša - Poľany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
304 19.06.2004 2 Pohár Interu Šírava TJ Internacional Vojany 2 - - - 3 - 3 - - - - - 3 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
113 19.06.2004 2 Čerešňová regata Senec YC Slovan Bratislava 2 - 3 2 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
6058 24.06.2004 4 Puchar Polski Centralnej Nieporet (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6059 25.06.2004 3 Maďarský pohár Nikon Cup Balaton Fured (HUN) HUN 4 - 4 - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
156 25.06.2004 3 Kľúč Kráľovej Kráľová Jacht Klub Tatran Bratislava 7 - 7 - 7 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6060 26.06.2004 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko (CZE) ČSJ - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
354 26.06.2004 2 Mayerov memoriál Domaša Yacht Klub Prešov 2 - - - 2 - 2 - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
157 26.06.2004 2 5.SP Funboard Kráľová Funboard Club Nitra - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6158 27.06.2004 6 Majstrovstvách Európy Zoom8 Neusiedlersee (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9
6061 30.06.2004 6 Austrian Lakes Week Eurolymp Neusiedlersee (AUT) EO - - - 8 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - 8 - - -
6062 02.07.2004 8 Akademické MS LAS,M,470, EUR Izmir (TUR) MS - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - 10 - - -
6064 03.07.2004 3 Král Šumavy Lipno (CZE) ČSJ - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6063 03.07.2004 4 Youth CERE regata Lipno - Hruštice (CZE) ČSJ 4 - 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
355 03.07.2004 2 Regata Mládežníckej osady Domaša JK Mládežnícka osada 3 - - - 3 - 3 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
206 03.07.2004 2 Majstr. okr. Rbk./Lipt.Mikuláš Liptovská Mara TJ Fatran L.Mikuláš 4 - - - - 5 - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - 5 - - -
6065 04.07.2004 5 Maďarský pohár VVSI Cup Agárd (HUN) HUN 4 - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
421 05.07.2004 5 Športová plavba NJ More - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL