Termínový kalendár SZJ pre rok 2004

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2004

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6132 15.06.2004 6 Nemzetkozi Valencei-Tavi Vitorlas Het Agárd (HUN) HUN - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6053 16.06.2004 2 Cena RIVETEC Nechranice (CZE) ČSJ 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6055 17.06.2004 4 Puchar Prezydenta Gdyni Gdyňa (POL) POL - - 4 4 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - 4 - - -
6054 17.06.2004 9 Kieler Woche Kiel Bay (GER) EO - - 8 8 8 - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - 8 - - -
6056 18.06.2004 3 Puchar Lata Olsztyn (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
162 18.06.2004 3 Balnea Cup Sĺňava TJ Sĺňava Piešťany 3 - 5 - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6057 19.06.2004 2 Pohár elektráren Nechranice (CZE) ČSJ - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
353 19.06.2004 2 Pretek kajutových lodí Domaša JK Domaša - Poľany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
304 19.06.2004 2 Pohár Interu Šírava TJ Internacional Vojany 2 - - - 3 - 3 - - - - - 3 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
113 19.06.2004 2 Čerešňová regata Senec YC Slovan Bratislava 2 - 3 2 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
6058 24.06.2004 4 Puchar Polski Centralnej Nieporet (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6059 25.06.2004 3 Maďarský pohár Nikon Cup Balaton Fured (HUN) HUN 4 - 4 - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
156 25.06.2004 3 Kľúč Kráľovej Kráľová Jacht Klub Tatran Bratislava 7 - 7 - 7 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6060 26.06.2004 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko (CZE) ČSJ - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
354 26.06.2004 2 Mayerov memoriál Domaša Yacht Klub Prešov 2 - - - 2 - 2 - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
157 26.06.2004 2 5.SP Funboard Kráľová Funboard Club Nitra - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6158 27.06.2004 6 Majstrovstvách Európy Zoom8 Neusiedlersee (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9
6061 30.06.2004 6 Austrian Lakes Week Eurolymp Neusiedlersee (AUT) EO - - - 8 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - 8 - - -
6062 02.07.2004 8 Akademické MS LAS,M,470, EUR Izmir (TUR) MS - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - 10 - - -
6064 03.07.2004 3 Král Šumavy Lipno (CZE) ČSJ - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6063 03.07.2004 4 Youth CERE regata Lipno - Hruštice (CZE) ČSJ 4 - 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
355 03.07.2004 2 Regata Mládežníckej osady Domaša JK Mládežnícka osada 3 - - - 3 - 3 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
206 03.07.2004 2 Majstr. okr. Rbk./Lipt.Mikuláš Liptovská Mara TJ Fatran L.Mikuláš 4 - - - - 5 - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - 5 - - -
6065 04.07.2004 5 Maďarský pohár VVSI Cup Agárd (HUN) HUN 4 - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
421 05.07.2004 5 Športová plavba NJ More - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6068 08.07.2004 4 Intervela Riva Del Garda (ITA) EO - - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
6067 08.07.2004 10 Juniorské MS Gdyňa (POL) MS - - 10 10 - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6066 08.07.2004 4 Mezinárodní MČR Lipno (CZE) ČSJ - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6069 09.07.2004 4 Majstrovstvá Poľska + Európsky pohár Leba (POL) POL - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6130 09.07.2004 5 Majstrovstvá Maďarska Balaton Fured (HUN) HUN - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - 7 - - -
6140 09.07.2004 3 MISTRZOSTWA ŚLĄSKA - Regata OH nádejí Rybnik (POL) RKS “Energetyk” 4 - 4 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
6070 10.07.2004 8 Majstrovstvá sveta Europa Cagliari (ITA) MS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - -
207 10.07.2004 2 Prázdninový Orava YC Nižná 3 - - 3 2 - 3 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - 3 - - -
163 10.07.2004 2 4. Slovenský pohár WS Sĺňava TJ Sĺňava Piešťany - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6071 14.07.2004 11 Majstrovstvá sveta Optimist Salinas (ECU) MS 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
164 16.07.2004 3 M SR WS, FW a M Sĺňava TJ Sĺňava Piešťany - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6072 16.07.2004 9 M Európy LAS, LAS juniori Warnemunde (GER) ME - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6073 16.07.2004 9 Juniorské ME 470 Balaton (HUN) ME - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - -
305 17.07.2004 2 Majstrovstvá oblasti Šírava Yacht klub Šírava 4 - - - 4 - 4 - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
208 17.07.2004 2 O putovný pohár kajutových lodí Liptovská Mara TJ Fatran L.Mikuláš 2 - - - - 5 - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - 5 - - -
6074 17.07.2004 2 Puchar Leby Leba (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6075 17.07.2004 2 Štít města Pardubic Rozkoš (CZE) ČSJ - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6076 19.07.2004 3 Puchar Miasta Gdyni Gdyňa (POL) POL - - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6077 22.07.2004 8 Juniorské ME Europa Bahia de M.Gordo (POR) ME - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - -
6078 22.07.2004 4 Puchar Wladislawowa Wladislawowo (POL) POL - - - 4 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - 4 - - -
306 23.07.2004 3 VC Slovenska TOP-24 Šírava Cassovia YC Košice - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6079 23.07.2004 9 Majstrovstvá Európy LAR Bangor (IRL) ME - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6080 23.07.2004 8 Majstrovstvá Európy 420 Zadar (CRO) ME - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
165 24.07.2004 2 SP Optimist Sĺňava TJ Sĺňava Piešťany 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - -
6081 24.07.2004 8 Majstrovstvá Európy Cadet Weymouth (GBR) ME - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6082 27.07.2004 3 Maďarský pohár Gamestar Cup Balaton foldvár (HUN) HUN 4 - 4 - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6083 29.07.2004 9 Juniorské MS Mistral Nessebar (BUL) MS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
509 30.07.2004 3 42. Beskydská regata Žermanice (CZE) ČSJ 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6084 30.07.2004 3 Nivea Blekitne Zagle Gdyňa (POL) POL 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6085 30.07.2004 3 Puchar Mazur Gizycko (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
356 31.07.2004 2 Bogárka Cup 2004 Domaša YC Dobrá Prešov 3 - - - 3 - 3 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6086 01.08.2004 2 MČR Viganj - Chorvatsko ČSJ - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6087 03.08.2004 5 Idea Gdynia Sailing Days Gdyňa (POL) POL - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - -
209 06.08.2004 3 M SR LAS, CDT + Interpohár Orava YC Martin+MJ Námestovo 6 - 6 7 - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 6 - - -
6088 06.08.2004 8 Juniorské ME 420 Dublin (IRL) ME - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
307 07.08.2004 2 Vinianský strapec Šírava Cassovia YC Košice + Yacht kl 2 - - - 3 - 2 - - - - - 2 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
253 07.08.2004 2 Regata SCP Liptovská Mara TJ Fatran L.Mikuláš - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6089 07.08.2004 8 Majstrovstvá Európy Optimist Sandhamn (SWE) ME 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
254 09.08.2004 3 M SR Europa Liptovská Mara TJ Fatran L.Mikuláš - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
6090 12.08.2004 3 Majstrovstvá Poľska CDT Gdyňa (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
255 13.08.2004 3 M SR Vaurien Liptovská Mara TJ Fatran L.Mikuláš - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6091 13.08.2004 3 Európska regata Charzykowy (POL) POL - - 6 6 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - 6 - - -
210 14.08.2004 2 O pohár Matúša Čáka Orava Slovakia YC Trenčín - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6092 14.08.2004 16 2004 Olympic Regatta Atény (GRE) OH - - - 12 12 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 12 - 12 - - -
6143 14.08.2004 2 Hanko maraton Tulonset (FIN) FIN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
256 17.08.2004 2 NitraSklo Cup (EP) Liptovská Mara YC Limar L.Mikuláš 3 - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - -
211 17.08.2004 4 M SR KL Orava IYCO Orava - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - -
6093 19.08.2004 6 Majstrovstvá Maďarska Révfulop (HUN) HUN 7 - 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6094 19.08.2004 4 Celopoľská Olympiáda mládeži Puck (POL) POL 5 - 5 5 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
401 20.08.2004 3 ASSET H2O Cup Lago di Garda JK Tatran Bratislava + YC Slov - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6095 20.08.2004 9 Juniorské MS 470 Riva Del Garda (ITA) MS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
512 21.08.2004 4 MČR Rozkoš (CZE) ČSJ 7 - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
308 21.08.2004 2 O pohár SCR Kaluža Šírava Yacht klub Šírava 3 - - - 2 - 3 - - - - - 3 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6096 21.08.2004 2 Bezdrevská regata Bezdrev (CZE) ČSJ - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6144 21.08.2004 2 Majstrovstvá Fínska WS Hamina (FIN) FIN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6097 22.08.2004 3 Ak.majstrovstvá Poľska FIN, LAS, EUR Poznań - Kiekrz (POL) POL - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
6098 23.08.2004 3 Majstrovstvá Poľska MatchRace 420 Człuchów (POL) POL - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6129 23.08.2004 7 Juniorské majstrovstvá Rakúska Bodensee (AUT) AUT 7 - 7 7 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
6099 25.08.2004 3 MČR - TR mládeže Rozkoš (CZE) ČSJ 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6100 26.08.2004 4 Majstrovstvá Poľska 420+MatchRace FIN,LA Puck (POL) POL - - - 7 7 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6101 26.08.2004 4 MČR Nechranice (CZE) ČSJ - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6142 26.08.2004 4 Mistrovství ČR Tušimice (CZE) ČSJ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6148 26.08.2004 3 33.Trofeo Dono Schiesaro Lago di Garda (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
309 28.08.2004 2 Modrá stuha Šíravy Šírava Cassovia YC Košice 3 - - - 2 - 3 - - - - - 2 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6102 28.08.2004 2 Kutálkův memoriál Nové Mlýny (CZE) ČSJ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - -
6103 28.08.2004 2 Švestková regata Jesenice (CZE) ČSJ - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6104 28.08.2004 2 Pohár Velly Rozkoš (CZE) ČSJ 4 - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - -
115 28.08.2004 2 Masters Grand Prix Senec 2004 Senec Slávia STU - - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
116 28.08.2004 2 Pohár SNP Senec Dymano Energia - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6105 02.09.2004 4 Lipno Regatta Lipno (CZE) EO - - - 8 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - 8 - - -
6106 03.09.2004 3 Lipno CERE regata Lipno (CZE) ČSJ - - - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - 4 - - -
6107 03.09.2004 3 Puchar Prezydenta Krakowa Krakow (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
357 04.09.2004 2 Domašský lodivod Domaša YCMO+Varga - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
257 04.09.2004 2 O pohár starostu L.Trnovca Liptovská Mara LAS Liptovský Mikuláš 4 - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
212 04.09.2004 2 Modrá stuha Oravy Orava Slávia Dolný Kubín 3 - 3 - 2 - 2 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - 3 - - -
118 04.09.2004 2 Jesenná regata Senec Jacht Klub Tatran Bratislava 3 - 3 3 3 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 3 - - -
6108 04.09.2004 9 Majstrovstvá sveta FW Portimao (POR) MS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6109 04.09.2004 2 Bohemia RAWDY CUP Bezdrev (CZE) ČSJ 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6156 04.09.2004 2 Denzel Cup Wolfgangsee (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
510 10.09.2004 3 Puchar Beskydow Zarzecze (POL) POL 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
358 11.09.2004 2 15 míľ po Domaši Domaša Yacht Klub Prešov 3 - - - 3 - 3 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
310 11.09.2004 2 Fun Cup 2 Geča Yacht Klub Košice 3 - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
213 11.09.2004 2 Regata kajutových lodí Orava IYC Orava - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
166 11.09.2004 2 Pohár primátora mesta Piešťany Sĺňava TJ Sĺňava Piešťany 3 - - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
119 11.09.2004 2 Pohár STU Senec Slávia STU Bratislava 3 - 2 5 2 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
117 11.09.2004 1 Match racing 470 Senec ALT 470 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
6110 11.09.2004 2 Maďarský pohár BKV Cup Balaton Fured (HUN) HUN 4 - 4 - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6111 11.09.2004 2 Hop regata Nechranice (CZE) ČSJ - - - 4 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - 4 - - -
6112 11.09.2004 2 Vítr z Vinohradů Nové Mlýny (CZE) ČSJ - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
120 15.09.2004 1 O Seneckú tortu Senec KVO Bratislava 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6113 16.09.2004 4 Majstrovstvá Poľska FIN, EUR, LAS, 470, Gdyňa alebo Puck (POL) POL - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - 7 - - -
6147 16.09.2004 4 Majstrovstvá Poľska M a 49er Puck (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6114 17.09.2004 3 Puchar Jesieni Olsztyn (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6115 17.09.2004 3 Puchar kl.OPT Kamien Pomorski (POL) POL 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
506 18.09.2004 2 Modrý hrozen Nové Mlýny (CZE) ČSJ - - - - - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
258 18.09.2004 2 Modrá stuha Liptovskej Mary Liptovská Mara TJ Tesla Liptovský Hrádok 3 - - - - 3 - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - 3 - - -
158 18.09.2004 2 Euro Saturn Cup Kráľová YC TJ Slávia Senec 5 - - 5 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - -
121 18.09.2004 2 Septembrová regata Senec Dynamo Energia 3 - 2 2 3 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
6116 18.09.2004 2 Cena ČEZ Nechranice (CZE) ČSJ - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6117 19.09.2004 3 Prvenstvo Grada Split (CRO) CRO 5 - 5 5 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - -
122 24.09.2004 3 M SR Q Team Race Senec YC Slovan Bratislava 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6118 24.09.2004 3 Majstrovstvá Poľska MatchRace EUR Olsztyn (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
508 25.09.2004 2 Poslední vítr Brno (CZE) ČSJ - - - - - 5 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
507 25.09.2004 4 MČR Nové Mlýny (CZE) ČSJ - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
404 25.09.2004 8 Pohár Niké, M ČR Offshore Chorvátsko ČSJ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
359 25.09.2004 2 5. Slovenský pohár WS Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
214 25.09.2004 2 Modrá stuha Nosíc Nosice YC Považská Bystrica 3 - 2 2 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - -
123 25.09.2004 2 Pohár Slovana Senec YC Slovan Bratislava 2 - 3 3 2 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 2 - - -
6127 30.09.2004 4 Majstrovstvá Rakúska Bodensee (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6120 01.10.2004 3 Majstrovstvá Poľska MatchRace OPT Dobrzyń (POL) POL 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6128 01.10.2004 3 Majstrovstvá Rakúska Neusiedlersee (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6150 01.10.2004 5 Majstrovstvá Nemecka CDT Ruppiner See (GER) (GER) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
360 02.10.2004 2 Kapurková regata Domaša Yacht Klub Prešov 2 - - - 2 - 2 - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
259 02.10.2004 2 Regata kajutových lodí Liptovská Mara TJ Fatran L. Mikuláš - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
159 02.10.2004 2 100 km Kráľovej Kráľová Funboard Club Nitra - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
124 02.10.2004 2 Velká cena Slovenska Senec YC Slovan Bratislava 5 - 5 2 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 3 - - -
6121 02.10.2004 2 Majstrovstvá Poľska FUN Rewa (POL) POL - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6122 02.10.2004 2 Modrá stuha Jesenice Jesenice (CZE) ČSJ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - -
6151 02.10.2004 2 Mem.J.Sedláka Brno (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
405 03.10.2004 5 SANY Cup, MM SR NJ ORC Chorvátsko ALT SANY - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
408 03.10.2004 5 SANY Cup, MM SR NJ ZH Chorvátsko ALT SANY - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6123 08.10.2004 3 Mistrostwa Bazy Mragowo Mragowo (POL) POL - - - 4 - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - 4 - - -
125 09.10.2004 2 TatranCup Senec Jacht Klub Tatran Bratislava 3 - 2 3 3 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
6152 09.10.2004 2 Primátorský štít Vltava-Praha (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6154 09.10.2004 2 Chiemssee Inselmarathon Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
406 11.10.2004 5 Hubert Adia Cup Chorvátsko JK Tatran Bratislava - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
511 15.10.2004 3 Puchar Rybnika Rybnik (POL) POL 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
407 16.10.2004 8 ELAN CUP, M ČR Inshore Chorvátsko ČSJ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
126 16.10.2004 2 Októbrová regata Senec Dynamo Energia 3 - 3 3 5 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
6124 16.10.2004 7 8. Česká námořní rally + MČR inshore Chorvatsko ČSJ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
127 23.10.2004 2 Posledný vietor Senec YC Slovan Bratislava 2 - 2 2 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
6157 22.12.2004 6 Cadet 43rd Australian Championship Adelaide (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6125 26.12.2004 11 Majstrovstvá sveta Cadet Adelaide (AUS) MS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -