Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2004

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2004

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45  Vzostupne F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6070 10.07.2004 8 Majstrovstvá sveta Europa Cagliari (ITA) MS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - -
6069 09.07.2004 4 Majstrovstvá Poľska + Európsky pohár Leba (POL) POL - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6068 08.07.2004 4 Intervela Riva Del Garda (ITA) EO - - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
6067 08.07.2004 10 Juniorské MS Gdyňa (POL) MS - - 10 10 - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6066 08.07.2004 4 Mezinárodní MČR Lipno (CZE) ČSJ - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6065 04.07.2004 5 Maďarský pohár VVSI Cup Agárd (HUN) HUN 4 - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6064 03.07.2004 3 Král Šumavy Lipno (CZE) ČSJ - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6063 03.07.2004 4 Youth CERE regata Lipno - Hruštice (CZE) ČSJ 4 - 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
6062 02.07.2004 8 Akademické MS LAS,M,470, EUR Izmir (TUR) MS - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - 10 - - -
6061 30.06.2004 6 Austrian Lakes Week Eurolymp Neusiedlersee (AUT) EO - - - 8 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - 8 - - -
6060 26.06.2004 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko (CZE) ČSJ - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
6059 25.06.2004 3 Maďarský pohár Nikon Cup Balaton Fured (HUN) HUN 4 - 4 - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6058 24.06.2004 4 Puchar Polski Centralnej Nieporet (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6057 19.06.2004 2 Pohár elektráren Nechranice (CZE) ČSJ - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6056 18.06.2004 3 Puchar Lata Olsztyn (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6055 17.06.2004 4 Puchar Prezydenta Gdyni Gdyňa (POL) POL - - 4 4 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - 4 - - -
6054 17.06.2004 9 Kieler Woche Kiel Bay (GER) EO - - 8 8 8 - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - 8 - - -
6053 16.06.2004 2 Cena RIVETEC Nechranice (CZE) ČSJ 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
511 15.10.2004 3 Puchar Rybnika Rybnik (POL) POL 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
508 25.09.2004 2 Poslední vítr Brno (CZE) ČSJ - - - - - 5 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
507 25.09.2004 4 MČR Nové Mlýny (CZE) ČSJ - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
506 18.09.2004 2 Modrý hrozen Nové Mlýny (CZE) ČSJ - - - - - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
510 10.09.2004 3 Puchar Beskydow Zarzecze (POL) POL 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
512 21.08.2004 4 MČR Rozkoš (CZE) ČSJ 7 - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
509 30.07.2004 3 42. Beskydská regata Žermanice (CZE) ČSJ 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL