Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2004

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2004

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
421 05.07.2004 5 Športová plavba NJ More - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6150 01.10.2004 5 Majstrovstvá Nemecka CDT Ruppiner See (GER) (GER) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
117 11.09.2004 1 Match racing 470 Senec ALT 470 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
405 03.10.2004 5 SANY Cup, MM SR NJ ORC Chorvátsko ALT SANY - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
408 03.10.2004 5 SANY Cup, MM SR NJ ZH Chorvátsko ALT SANY - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
359 25.09.2004 2 5. Slovenský pohár WS Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6157 22.12.2004 6 Cadet 43rd Australian Championship Adelaide (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6127 30.09.2004 4 Majstrovstvá Rakúska Bodensee (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6128 01.10.2004 3 Majstrovstvá Rakúska Neusiedlersee (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6129 23.08.2004 7 Juniorské majstrovstvá Rakúska Bodensee (AUT) AUT 7 - 7 7 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
6156 04.09.2004 2 Denzel Cup Wolfgangsee (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6158 27.06.2004 6 Majstrovstvách Európy Zoom8 Neusiedlersee (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9
309 28.08.2004 2 Modrá stuha Šíravy Šírava Cassovia YC Košice 3 - - - 2 - 3 - - - - - 2 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
306 23.07.2004 3 VC Slovenska TOP-24 Šírava Cassovia YC Košice - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
307 07.08.2004 2 Vinianský strapec Šírava Cassovia YC Košice + Yacht kl 2 - - - 3 - 2 - - - - - 2 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6117 19.09.2004 3 Prvenstvo Grada Split (CRO) CRO 5 - 5 5 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - -
6151 02.10.2004 2 Mem.J.Sedláka Brno (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6152 09.10.2004 2 Primátorský štít Vltava-Praha (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6066 08.07.2004 4 Mezinárodní MČR Lipno (CZE) ČSJ - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6064 03.07.2004 3 Král Šumavy Lipno (CZE) ČSJ - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6063 03.07.2004 4 Youth CERE regata Lipno - Hruštice (CZE) ČSJ 4 - 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
6060 26.06.2004 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko (CZE) ČSJ - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
6057 19.06.2004 2 Pohár elektráren Nechranice (CZE) ČSJ - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6053 16.06.2004 2 Cena RIVETEC Nechranice (CZE) ČSJ 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
508 25.09.2004 2 Poslední vítr Brno (CZE) ČSJ - - - - - 5 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL