Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2005

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2005

Strana 1 z 10 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6082 16.06.2005 4 Puchar Prezydenta Gdyni Gdynia (POL) POL - - 4 4 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - -
6084 17.06.2005 3 Fülöp Kupa -Közép-Európai Kupa Revfulop (HUN) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6083 17.06.2005 3 Puchar Lata Olsztyn (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
504 17.06.2005 3 CE pohár CADET Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6089 18.06.2005 7 Majstrovstvá Chorvatska Cres (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6087 18.06.2005 2 Cena elektráren Nechranice (CZE) CZE - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6088 18.06.2005 2 Majstrovstvá Chorvatska do 12 rokov Šibenik (CRO) CRO 7 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6086 18.06.2005 9 Kieler Woche Baltic Sea / Kiel (GER) GER - - 8 8 8 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - 5 - - -
6085 18.06.2005 3 Fűzfő Kupa Balatonfuzfo (HUN) HUN 4 - 4 - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
354 18.06.2005 2 Preteky kajutových plachetníc Domaša YC Poľany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
254 18.06.2005 2 Majstrovstvá oblasti Liptovská Mara TJ Fartran 4 - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
204 18.06.2005 2 Majstrovstvá KVO Orava Orava YC Martin 4 - 4 - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - 4 - - -
173 18.06.2005 2 3.Slovenský pohár WS a FW Sĺňava TJ Sĺňava Piešťany - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
112 18.06.2005 2 VC Senca Senec Slávia Senec 2 - 2 3 3 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
6221 18.06.2005 8 IMS Central European Champions Rijeka (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6227 18.06.2005 2 Coppa Italiana Lago di Garda (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6228 18.06.2005 3 KP 20, Moravský pohár Dařko (CZE) CSJ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6090 20.06.2005 5 Al Bareh International Regatta BAHRAIN (BHN) BHN 8 - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6219 21.06.2005 3 Juniorské majstrovstvá Ukrajiny Sevastopoľ (UKR) UKR - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6091 22.06.2005 2 Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada (CZE) CZE 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6092 22.06.2005 4 Laser SB3 European Championship Riva del Garda (ITA) ITA - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6095 24.06.2005 3 Puchar Nysy Nysa (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6093 24.06.2005 3 Nikon Kupa Balatonfured (HUN) HUN 4 - 4 - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6094 24.06.2005 3 Puchar Polski Centralnej Zegrze (POL) POL - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
174 24.06.2005 3 Balnea Cup Sĺňava TJ Sĺňava Piešťany 5 - 5 - 3 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - -

Strana 1 z 10 >> Prejdi na stranu >>  1  10      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL