Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2005

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2005

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6114 13.07.2005 4 55th Intervela 2005 Riva del Garda (ITA) ITA - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6115 14.07.2005 9 Volvo Youth Sailing ISAF Word Championsh Busan (KOR) KOR - - 10 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
6116 14.07.2005 10 ISAF Youth Worlds Pusen (KOR) KOR - - - 10 - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6117 15.07.2005 3 Puchar PSŻD Solar (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
176 15.07.2005 3 Veľká cena Slovenska - Preteky OH nádejí Sĺňava YC Slovan 7 - 7 5 7 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - -
6118 16.07.2005 10 Cadet World Championship Sanxenxo (ESP) ESP - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
356 16.07.2005 2 Regata mládežníckej osady Domaša YC MO - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
257 16.07.2005 2 O putovný pohár KJ Liptovská Mara TJ Fatran L.M. - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6119 17.07.2005 4 MS Vaurien (juniori a ženy) Sanxenxo (ESP) ESP - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
306 17.07.2005 2 Majstrovstvá oblasti Šírava YC Šírava 4 - - - 4 4 4 - - - - - 4 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6120 18.07.2005 6 420 felnőtt és Sikló 4.7 Országos bajnok Agard (HUN) HUN - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6121 18.07.2005 4 VVSI KUPA Agard (HUN) HUN 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6122 20.07.2005 6 MS Vaurien Sanxenxo (ESP) ESP - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6123 21.07.2005 4 Majstrovstvá Nemecka Steinhuder Meer (GER) GER - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6125 22.07.2005 10 Travemunder Woche Baltic Sea / Travemunder GER - - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - 4 - - -
6124 22.07.2005 8 Juniorské majstrovstvá Nemecka Eckernförde (GER) GER - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
6127 23.07.2005 9 Juniorské majstrovstvá Sveta 470 Moskva (RUS) RUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
6126 23.07.2005 2 Adhesive Kupa Malyi-to (HUN) HUN 4 - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
175 23.07.2005 2 Veľká cena Piešťan Sĺňava TJ Sĺňava Piešťany 2 - 3 2 2 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
6128 25.07.2005 12 IODA WORLD CHAMPIONSHIP St. Moritz (SUI) SUI 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6129 25.07.2005 7 Juniorské majstrovstvá Sveta FW Christchurch (GER) SUI - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6130 27.07.2005 10 MS 420 Brest (FRA) FRA - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6132 29.07.2005 9 Juniorské majstrovstvá Nemecka Saaler Bodden/Riebnitz (G GER - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6131 29.07.2005 3 Puchar Mazur Gizycko (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
508 29.07.2005 3 43.Beskydská regata Žermanice (CZE) YC Frydek Mistek 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL