Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2005

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2005

Strana 1 z 10 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX  Vzostupne BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6200 07.10.2005 3 International Finn Cup Malcesine (ITA) ITA - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6201 15.10.2005 6 Česká námoná rally Chorvátsko CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6202 22.10.2005 2 Finn Kupa Agard (HUN) HUN - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6203 26.10.2005 4 Tzeni Grammalidou Cup Thessaloniki (GRE) GRE - - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - 4 - - -
6204 04.11.2005 3 Majstrovstvá Chorvatska Zadar (CRO) CRO - - 7 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6205 25.11.2005 3 Cup Opatija 2005 Opatia (CRO) CR0 - - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - 4 - - -
6206 02.12.2005 8 MS Laser Radial (seniori) Fortaleza, Ceara (BRA) BRA - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6207 07.12.2005 5 St Nicholas Race CROATIA (CRO) CRO 6 - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - 6 - - -
6208 10.12.2005 8 MS Laser Radial (juniori) Fortaleza, Ceara (BRA) BRA - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6209 12.12.2005 6 Majstrovstvá sveta FW Melbourne (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6210 26.12.2005 5 Christmas Race Palamos (ESP) ESP - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - 7 - - -
6211 26.12.2005 10 Majstrovstvá Austrálie CDT Sydny (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6212 28.12.2005 4 28th New Year Regatta Laser Europa Cup Hvar (CRO) CRO - - 4 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6214 12.08.2005 3 M ČR 470 Máchovo jezero (CZE) CSJ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6199 07.10.2005 3 Majstrovstvá Chorvatska Split (CRO) CRO - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
6198 05.10.2005 5 Majstrovstvá Nemecka Warnemünde (GER) GER - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6197 04.10.2005 5 International German Championship Starnberger See (GER) GER - - 7 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - 7 - - -
6196 01.10.2005 2 Építők Finn és Unicent Kupa Agard (HUN) HUN 4 - 4 4 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - -
6195 01.10.2005 2 Podzimní regata V.Vacka Barbora - Oldřichov (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - -
6194 30.09.2005 10 Laser Masters World Championship Fortavela, Ceara (BRA) BRA - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6192 29.09.2005 5 Majstrovstvá Nemecka CDT Geierswalder see (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6193 30.09.2005 5 Majstrovstvá Nemecka Radolfzell am Bodensee (G GER - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6191 24.09.2005 2 Štít města Pardubic Rozkoš (CZE) CZE - - - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
6190 24.09.2005 2 Majstrovstvá Chorvatska (Masters) Split (CRO) CRO - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6188 17.09.2005 2 Mályi-Tavi Évadzáró - FK Raszter Kupa Malyi-to (HUN) HUN 4 - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 10 >> Prejdi na stranu >>  1  10      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL