Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2006

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2006

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6153 14.06.2006 4 Športová preplavba NJ - 280 nm Kremik-Cres-Kremik - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6063 17.06.2006 2 Cena Damet Nechranice (CZE) CZE - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6062 17.06.2006 9 Kiel Week Baltic Sea / Kiel (GER) GER - - 8 8 8 - 5 - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - 5 - - -
6061 17.06.2006 2 Majstrovstvá Maďarska družstiev OPT Zánka (HUN) HUN 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
357 17.06.2006 2 Preteky kajutových plachetníc Domaša YC Poľany 2 - - - - - 2 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - 3
304 17.06.2006 2 1.Májový pretek KJ Šírava YC Šírava - - - - 2 - 2 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
254 17.06.2006 2 Jarná Bobria regata Liptovská Mara YC Limar 2 - - - - 5 - - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - 3 - - -
204 17.06.2006 2 Majstrovstvá Oravy Orava YC Martin 4 - 4 - 3 - 4 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - 4 - - -
105 17.06.2006 2 Pohár STU Senec Slávia STU 3 - 3 5 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
6142 17.06.2006 2 Pohár Radegastu Žermanice (CZE) CSJ 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6150 17.06.2006 8 Central European Championship Cres (CRO) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6166 17.06.2006 7 Športová preplavba NJ - 83 nm Severná Sardínia -Južná K - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6064 20.06.2006 6 Majstrovstvá Maďarska Agárd (HUN) HUN - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6170 20.06.2006 2 Pisimmän Päivän Regatan Soukka (FIN) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
110 23.06.2006 3 Veľká cena Slovenska Kráľová Slovan Bratislava 7 - 7 3 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - -
6066 24.06.2006 3 NIKON KUPA Balatonfured (HUN) HUN 4 - 4 - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6065 24.06.2006 2 Otwarte Mistrzostwa Małopolski - Kraków Krakow (POL) POL 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
504 24.06.2006 2 Mladý vítr Terlicko (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
358 24.06.2006 2 Svätojánsky Domaša ATU Košice 3 - - - 3 - 3 - - - - 3 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 2
307 24.06.2006 2 Pohár Interu Šírava Internacional Vojany 2 - - - 2 - 2 - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
6067 29.06.2006 5 International Austrian Lakes Week Neusiedl am See (AUT) AUT - - 6 6 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - 4 - - -
6068 30.06.2006 3 Puchar Słowiński Leba (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
6069 30.06.2006 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko (CZE) CZE - - 4 - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
6074 01.07.2006 9 69th Warnemunder Woche Warnemunder (GER) GER - - 6 7 6 - 4 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - -
6073 01.07.2006 7 Finn Gold Cup 2006 Split (CRO) CRO - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL