Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2007

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2007

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6108 13.07.2007 3 Puchar Trenerów Gdynia (POL) POL 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6107 13.07.2007 3 Puchar Miasta Gdyni Gdynia (POL) POL - - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
125 13.07.2007 3 VCS - Klúč Královej Sĺňava TJ Tatran Bratislava 6 - - 7 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - -
361 14.07.2007 2 Regata mládež. osady Domaša YC MO 2 - - - - - 2 - 2 - - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
309 14.07.2007 2 Modrá stuha Z.Šíravy Šírava JK Cassovia Košice 3 - - - 3 - 3 - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
256 14.07.2007 2 O pohár starostu L.Trnovca Liptovská Mara JK Liptovská Mara 3 - 5 - - 5 - - - - - 3 - - 3 - - - - - - - - - - - - 5 - - -
6177 14.07.2007 2 Modrá stuha Českého Těšína Žermanice (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - -
6179 17.07.2007 5 Námorná preplavba 105 nm Zakynthos – Lefkada - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6109 18.07.2007 6 Int.Sailing week at Balaton Balatonfured (HUN) HUN - - 7 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6110 20.07.2007 10 Travemunder Woche Travemunder (GER) GER - - 6 6 6 - 5 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - -
6181 20.07.2007 5 Športová preplavba Škótsko Largs, Port Ellen , Largs - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6112 21.07.2007 2 Opti-Jojo-Pokal Attersee (AUT) AUT 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6111 21.07.2007 9 Junior World Championship Bourgas (BUL) BUL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
362 21.07.2007 2 Lenivé kapre Cup 1 Domaša ATU Košice 4 - - - - - 3 - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
257 21.07.2007 2 O putovný pohár KJ Liptovská Mara TJ Fatran 2 - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6113 22.07.2007 11 IODA WORLD SAILING CHAMPIONSHIP CAGLIARI (ITA) ITA 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
377 22.07.2007 2 Majstrovstvá oblasti II Domaša JK Prešov - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
363 23.07.2007 2 Lenivé kapre Cup 2 Domaša ATU Košice 2 - - - - - 3 - 3 - - 3 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
6114 24.07.2007 3 GameStar Cup - Youth Regatta Balatonfoldvar (HUN) HUN 4 - 4 - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6115 24.07.2007 10 European Championships Istanbul (TUR) TUR - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
364 26.07.2007 2 Lenivé kapre Cup 3 Domaša ATU Košice 3 - - - - - 3 - 3 - - 3 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
6116 27.07.2007 8 Laser Radial European Championship Scheveningen (NED) NED - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6117 27.07.2007 0 RS:X Youth World Championships Sopot (POL) POL - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
506 27.07.2007 3 44.Beskydská regata Žermanice (CZE) CZE 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
365 28.07.2007 2 Bogárka Cup 2007 Domaša JK Dobrá 3 - - - 3 - 3 - 3 - - 3 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL