Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2008

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2008

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX  Vzostupne BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6056 28.12.2008 4 Novorocna regata a Laser Europa Cup Hvar (CRO) CRO 4 - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6054 27.09.2008 2 Poslední vítr Brněnská přehrada (CZE) CZE - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6055 05.12.2008 4 Sveti Nikola 2008 Pula (CRO) CRO 4 - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6053 20.09.2008 2 Modrý hrozen Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6051 20.09.2008 2 Švestková regata Jesenice (CZE) CZE - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6050 13.09.2008 2 PETROM regata Nechranice (CZE) CZE - - - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
6049 12.09.2008 3 Majstrovstvá Slovinska Izola (SLO) SLO 7 - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6047 05.09.2008 3 Lipno Regatta 2008 Lipno (CZE) CZE 4 - - 4 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
6044 26.08.2008 5 IODA EUROPEAN TEAM RACING CHAMPIONSHIP Lago di Ledro (ITA) ITA 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6045 28.08.2008 4 Mistrovství ČR RAC a FUN Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6046 30.08.2008 2 Gagan Regata Vranovská přehrada (CZE) CZE - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6042 23.08.2008 3 Mistrovství ČR OPT Team Race Nové Mlyny (CZE) CZE 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6041 21.08.2008 6 Juniorské majstrovstvá Maďarska Balatonfüred (HUN) HUN 7 - 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6040 16.08.2008 2 Lipenská vlna Lipno (CZE) CZE 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6037 21.07.2008 9 Junior World Championship 470 Gdynia (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
6038 05.08.2008 10 Junior European Championship 470 Zadar (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - -
6033 28.06.2008 9 IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP Riva del Garda (ITA) ITA 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6034 28.06.2008 2 Šilhánkův memoriál Dářko (CZE) CZE - - 4 - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
6035 03.07.2008 4 Mistrovství ČR 420 Lipno (CZE) CZE - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6036 14.07.2008 11 IODA WORLD SAILING CHAMPIONSHIP Cesme (TUR) TUR 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6032 18.06.2008 3 Dargento Torbole Lago di Garda (ITA) ITA 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
512 26.09.2008 3 Mistrovství ČR EUR, FIN, L47,LAS Nové Mlyny (CZE) CZE 6 - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
513 17.10.2008 3 Puchar Rybnika Rybnik (POL) POL 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
510 05.09.2008 3 Puchar Beskidów Tresna (POL) POL 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
511 19.09.2008 3 Mistrovství ČR 470 a VAU Nové Mlyny (CZE) CZE - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL