Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2009

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2009

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
410 17.06.2009 4 FIRST SAILING WEEK 2009 Kaštela, Split (CRO) - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - -
6056 18.06.2009 4 Mediterranean Championship 2009 Pescar (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - -
312 20.06.2009 2 Svätojánsky Šírava Klokočov ATU KE 2 - - - 2 - 2 - 3 - - 3 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
311 20.06.2009 2 Tango CUP Match racing Širava Lúč Cassovia - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
310 20.06.2009 2 Match racing Širava Lúč JK Sobrance - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
254 20.06.2009 2 Regata SCP Liptovská Mara TJ Fatran 4 - - - - 5 - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - 3 - - -
201 20.06.2009 2 Majstrovstvá Oravy Orava YC Martin 4 - 4 - 4 - 4 - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - 5 - 4 - - -
114 20.06.2009 2 Júnová regata Senec JK Slávia STU Ba. 2 - 2 2 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
6013 20.06.2009 2 Otwarte Mistrzostwa Małopolski Krakow (POL) POL 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
6062 20.06.2009 2 Pohár Radegastu Žermanice (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
202 26.06.2009 3 Oravské fukoty - 24 hod. Okolo OP Orava KŠJ Žilina 2 - - - 2 - 2 - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - 2 - - - - -
354 27.06.2009 2 Mayerov memoriál - Finn Far East Cup 3 Domaša JK Prešov 3 - - - 5 - 3 - - - - 3 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - 3
313 27.06.2009 2 Lenivé CUP RE 1 Šírava Klokočov ATU KE 3 - - - 2 - 2 - 5 - - 5 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
115 27.06.2009 2 Čerešňová regata Senec YC Dynano Energia Ba. 3 - 3 3 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
6063 27.06.2009 2 Šilhánkuv Memorial Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
6075 27.06.2009 2 Pred evropsko Optimist Piran (SLO) SLO 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
314 29.06.2009 2 Lenivé CUP RE 2 Šírava Klokočov ATU KE 3 - - - - - - - 3 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
315 01.07.2009 2 Lenivé CUP RE 3 Šírava Klokočov ATU KE 3 - - - - - - - 3 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6068 01.07.2009 4 Intervela Lago di Gada (ITA) ITA - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6014 03.07.2009 9 Finn Gold Cup Vallensbaek (DEN) DEN - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6015 03.07.2009 4 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. (CZE CZE - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
317 04.07.2009 2 Cyrilometodejský Šírava Klokočov ATU KE 3 - - - 2 - 2 - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
316 04.07.2009 2 Pohár TATUM Širava Lúč TATUM 2 - - - 3 - 3 - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
255 04.07.2009 2 Letná Bobria regata Liptovská Mara YC Limar 2 - - - - 5 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - 5 - - -
203 04.07.2009 2 Regata kajutových lodí Orava YC Nižná - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL