Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2009

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2009

Strana 1 z 4 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
257 17.07.2009 3 MM SR KJ - O putovný pohár KJ - PLM Liptovská Mara TJ Fatran - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - -
6020 17.07.2009 3 Eliminacje do OOM i Puchar Petryli Kluszkowce (POL) POL 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
504 24.07.2009 3 Beskydská regata Žermanice (CZE) CZE 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6021 24.07.2009 10 International Europe Class World Championship Brest (FRA) FRA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - -
356 25.07.2009 2 Bogarka Cup 2009 - Finn Far East Cup 4 Domaša JK Dobrá 4 - - - 4 - 4 - - - - 4 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - 4
319 25.07.2009 2 Pohár starostu Kaluže Širava Medvedia hora JK Širava 2 - - - 3 - 3 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6022 27.07.2009 10 420 World Championships Garda (ITA) ITA - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6023 30.07.2009 9 Laser Radial Women World Championship Karatsu (JAP) JAP - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
204 31.07.2009 3 Interpohár Orava YC Martin 6 6 6 - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 6 - - -
6024 31.07.2009 8 Laser Standard European Championship Landskrona (SWE) SWE - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6066 31.07.2009 7 Finn Junior World Championship Balatonfüred (HUN) HUN - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
357 01.08.2009 2 Domašský lodivod Domaša YC Victory - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
320 01.08.2009 2 TOP24 Širava Medvedia hora JK Širava - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
258 01.08.2009 2 Limar Cup Liptovská Mara YC Limar 2 - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - -
259 04.08.2009 2 Liptovský pohár Liptovská Mara TJ Fatran 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
6025 04.08.2009 12 IODA WORLD SAILING CHAMPIONSHIP BRA BRA 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
260 07.08.2009 3 Veľká cena Slovenska Liptovská Mara KVO L.Mara 7 - 7 - 7 7 7 - 7 - - 7 - - - - - - - - - - - - - 7 - 7 - - -
358 08.08.2009 2 YC Zátoka Cup Domaša YC Zátoka - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
321 08.08.2009 2 Memorial Serugu Širava Medvedia hora JK Širava 3 - - - 3 - 3 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6026 10.08.2009 9 420 Junior European Championships Balaton (HUN) HUN - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
322 15.08.2009 2 Pohár FIRST - Finn east cup 5 Širava Vojenská FYC Sobrance 5 - - - 3 - 5 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
205 15.08.2009 2 O pohár Matúša Čáka Orava SYC Trenčín - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6071 15.08.2009 2 Modrá stuha Plumlova Plumlov (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
6027 20.08.2009 10 470 World Championships Copenhagen (DEN) DEN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
6028 20.08.2009 7 Laser World Standard Senior Championship Laser World Standard Seni CAN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 4 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL