Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2010

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2010

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP  Vzostupne RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6051 02.12.2010 4 Sv. Nicola Reggata Pula (CRO) CRO 5 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - -
6050 15.10.2010 3 Puchar Rybnika Rybnik (POL) POL 6 6 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6049 14.10.2010 4 PRVENSTVO HRVATSKE PRIJELAZNE KLASE Rovinj (CRO) CRO - 7 7 7 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6047 03.09.2010 3 Puchar Beskidow Tresna (POL) POL 6 6 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6048 11.09.2010 2 ORCi Croatian Cup Pula (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
6046 03.09.2010 4 Laser Europa Cup - Hungary Balaton (HUN) HUN - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6043 24.08.2010 5 IODA EUROPEAN TEAM RACING CHAMPIONSHIP Lago di Ledro (ITA) ITA 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6044 26.08.2010 11 RS:X World Championship Kerteminde (DEN) DEN - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6045 27.08.2010 10 World Laser Standard Senior Championship, World Laser Standard Junior Championship Hayling Island (GBR) GBR - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6041 19.08.2010 4 Laser Europa Cup - Austria Wolfgangsee (AUT) AUT - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6042 23.08.2010 6 Inter. Jungendmeisterschaft Attersee (AUT) AUT 7 - 7 - - - 7 - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6038 24.07.2010 8 Junior, Youth and Masters World championship Martigues (FRA) FRA - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6039 09.08.2010 6 Skandia Sail For Gold Regatta Weymouth & Portland (GBR) GBR - - 6 6 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6040 14.08.2010 9 Junior European Championschip La Rochelle (FRA) FRA - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6037 22.07.2010 10 Junior, Woman and World championship Haifa (ISR) ISR - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6029 18.06.2010 3 BYC Cup Balaton (HUN) HUN 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6030 19.06.2010 8 PRVENSTVO HRVATSKE ORC International Cres (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 -
6031 19.06.2010 9 Kieler Woche Kiel (GER) GER - - 8 8 8 - 7 - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - 7 - - -
6032 24.06.2010 9 RS:X Youth European Windsurfing Championships Sopot (POL) POL - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6033 02.07.2010 9 IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP Kamien-Pomorski (POL) POL 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6034 06.07.2010 9 World Laser Radial Women s Championship, World Laser Radial Men s Championship Largs (GBR) GBR - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6035 07.07.2010 4 Intervela Garda- Riva (ITA) ITA - - - - 7 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6036 08.07.2010 10 ISAF Youth Istambul (TUR) TUR - - 10 10 - - 10 - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
6028 14.06.2010 6 Raceboard World Championships Liepaja (LAT) LAT - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
928 18.12.2010 2 Tréning Denný ŠR Zochova Chata SZJ 2 - 2 2 2 2 2 - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL