Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2010

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2010

ISAF Regatta OnLine Info

Strana 1 z 11 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie X49 470 420 VAU RSF FB OPT EUR FIN L47 LAP LAR LAS KJP MIC ORC F45 F35 S38 IMS RCP RSX BIC BTP RAC FUN KB NL
901 02.01.2010 5 Sutredenie - Koper Slovinsko Koper (SLO) SZJ - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
605 08.01.2010 1 RC Novoročná Regatta Senec FYC Slovakia - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
904 02.02.2010 3 Zimné sústredenie CRO I.časť Ugljan (CRO) SZJ - - - - - - - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
902 12.02.2010 2 Zimné sústredenie Zochova Chata - Denný tréning Zochova Chata SZJ - - 2 2 - - 2 2 2 - - 2 2 - - - - - - - - 2 - - 2 - - -
903 15.02.2010 5 Sutredenie - Koper Slovinsko Koper (SLO) SZJ - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6001 19.02.2010 2 Carnival Cup Opatija (CRO) CRO - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
601 20.02.2010 1 RC FYC Slovakia Cup Patince FYC Slovakia - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
6002 24.02.2010 5 Andalusian olympic week Cadiz (ESP) ESP - 6 - - - - - - 6 - - 6 6 - - - - - - - - 6 - - - - - -
905 28.02.2010 4 Sutredenie - Koper Slovinsko Koper (SLO) SZJ - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
906 01.03.2010 3 Zimné sústredenie CRO II.časť Ugljan (CRO) SZJ - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
401 13.03.2010 2 ORCi Murter Cup Murter (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - -
6003 17.03.2010 4 Split Olympic Sailing Week Split (CRO) CRO - 6 - - - - - - 6 - - 6 6 - - - - - - - - 6 - - - - - -
6004 23.03.2010 5 ORCi Uskršnja Regatta Hvar (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - -
6005 27.03.2010 7 Trofeo SAR Princess Sofia MAPFRE Palma de Majorca (ESP) ESP - 7 - - - - - - 7 - - 7 7 - - - - - - - - 7 - - - - - -
301 27.03.2010 2 Grand PRIX I. MI. Šírava Cassovia - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
101 27.03.2010 2 Úvodné preteky Senec YC Tatran BA - 2 2 - - - 2 2 2 - - 2 3 - - - - - - - - - - - - - - -
6064 28.03.2010 1 ORCi Uskršnja Regatta - finale Hvar (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - -
909 29.03.2010 4 Tréning Portorož Portorož (SLO) SZJ - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
908 29.03.2010 4 Tréning Izola II Izola (SLO) SZJ - - 2 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
907 29.03.2010 4 Tréning Izola I Izola (SLO) SZJ - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6007 02.04.2010 3 Velikonočná regata Portorož (SLO) SLO - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6006 02.04.2010 3 Spring cup Izola (SLO) SLO - 5 5 - - - - - - 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - -
102 03.04.2010 2 Veľkonočná regata Senec Dynamo BA - 2 2 - - - 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
6008 05.04.2010 7 PRVENSTVO HRVATSKE OPTIMIST – FLOTNO I EKIPNO Split (CRO) CRO - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6053 09.04.2010 3 Rybnickie Regaty Żeglarskie Rybnik (POL) POL - - - - - - - 4 4 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 11 >> Prejdi na stranu >>  1  10  11      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : X49 470 420 VAU RSF FB OPT EUR FIN L47 LAS LAP LAR
KJP MIC ORC F45 F35 S38 IMS RSX RAC FUN BIC BTP KB NL RCP