Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2010

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2010

Strana 1 z 9 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6013 01.05.2010 2 ORCi Zadarski Cup Ugljan (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
6012 01.05.2010 2 Blue sky racing days Neusiedler (AUT) Breitenb AUT 4 - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - -
501 01.05.2010 2 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt.(CZE) CZE 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
304 01.05.2010 2 Pohár TUKE Šírava ATU KE 3 - - - 3 4 - - 5 - - 5 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
106 01.05.2010 2 Májové preteky Senec Slávia STU 2 - 2 - 2 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 3 - - -
404 02.05.2010 5 Slovak sailing week 2010 Rogoznica (CRO) Fisrt Sailing - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - -
6014 05.05.2010 5 South east European open Optimist Cup Palič (SRB) SRB 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
502 07.05.2010 2 Pálavská regata Nové Mlýny (CZE) CZE - - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6015 08.05.2010 9 Finn European Championship Split (CRO) CRO - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
305 08.05.2010 2 Team racing Šírava ATU KE - - - - 3 - - - 7 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
251 08.05.2010 2 Jarná Bobria regata Liptovská Mara YC Limar 2 - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - -
107 08.05.2010 2 Opti Cup Senec Slávia STU 3 - 2 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
6058 08.05.2010 2 Regata za Pokal JK Veter 2010 Izola (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
6062 09.05.2010 2 Izola open cup 2010 Izola (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6017 12.05.2010 5 Expert Olympic Garda - Eurolymp Garda- Riva (ITA) ITA - - 7 7 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6016 13.05.2010 4 Majstrovstá Holandska Workum (NED) NED 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
912 13.05.2010 4 Sústredenie Vaurien a 420 Nové Mlyny (CZE) SZJ - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
503 15.05.2010 2 Jarní premiéra I. Rozkoš (CZE) CZE 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
504 15.05.2010 2 Pavlovská regata Nové Mlýny (CZE) CZE - - - 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
367 15.05.2010 2 Majstrovstva oblasti Domaša ATU KE - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
121 15.05.2010 2 Walnerov memoriál Senec Slávia Senec 3 - 3 - 3 - 2 - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - 3 - 2 - - -
6060 21.05.2010 3 One sails cup 2010 Izola (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6018 22.05.2010 3 Spring cup Neusiedler (AUT) Neuseied AUT 5 - 5 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6054 22.05.2010 2 Vestoniocká venuše Nové Mlyny (CZE) CZE - - - - - - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
306 22.05.2010 2 Far East Cup Šírava FYC Sobrance 3 - - - 2 3 3 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 9 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL