Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2010

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2010

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6028 14.06.2010 6 Raceboard World Championships Liepaja (LAT) LAT - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6029 18.06.2010 3 BYC Cup Balaton (HUN) HUN 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
507 18.06.2010 3 Pretek Olympíjske nádeje Balatonfured (HUN) HUN 6 - 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6030 19.06.2010 8 PRVENSTVO HRVATSKE ORC International Cres (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 -
6031 19.06.2010 9 Kieler Woche Kiel (GER) GER - - 8 8 8 - 7 - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - 7 - - -
364 19.06.2010 2 Svätojánsky Domaša ATU KE - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
353 19.06.2010 2 Pretek KJP Domaša JK Domaša Poľany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
310 19.06.2010 2 Pohár starostu Kaluže Širava Medvedia hora JK Z.Šírava 2 - - - 2 2 - - - - - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
113 19.06.2010 2 Majstrovstvá Bratislavy II. Senec Slávia STU 4 - 4 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
6094 19.06.2010 8 Cres Sailing Week 2010 Cres (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 -
6097 19.06.2010 1 Blaues Band Neusiedler (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6032 24.06.2010 9 RS:X Youth European Windsurfing Championships Sopot (POL) POL - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
203 25.06.2010 2 Oravské fukoty Orava KŠJ Žilina 2 - 2 - 2 - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - 2 - - 2
6068 25.06.2010 8 RS:X Open Youth European Championships Sopot (POL) POL - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
354 26.06.2010 2 Mayerov memoriál Domaša JK Prešov - - - - 5 - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3
254 26.06.2010 2 O pohár starostu L.Trnovca Liptovská Mara JK Liptovská Mara 4 - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - -
112 26.06.2010 2 Júnová regata Senec YC Tatran BA 3 - 2 - 2 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
919 00.07.2010 0 Sústredenie WS Domaša SZJ - - - - - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
918 00.07.2010 0 Sústredenie Európa Liptovská Mara SZJ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
6069 01.07.2010 9 RS:X Open European Championships Sopot (POL) POL - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6079 01.07.2010 90 GPS GREEK speed challenge Grécko (GRE) GRE - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6033 02.07.2010 9 IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP Kamien-Pomorski (POL) POL 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
355 02.07.2010 3 MM SR KJP Domaša KVO Domaša - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - -
915 03.07.2010 4 Sústredenie 420 Garda (ITA) SZJ - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
509 03.07.2010 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL