Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2010

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2010

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
356 17.07.2010 2 Regata mládežníckej osady Domaša YC MO - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - 4
365 17.07.2010 2 WC junior cup Domaša ATU KE - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
312 17.07.2010 2 Pohár TATUM Šírava JK TATUM 2 - - - 3 2 3 - - - - 2 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
206 17.07.2010 2 Yacht&Golf regata Orava Y&G club 3 - - - 2 - 2 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - 5 - 3 - - 2
256 18.07.2010 7 MS Vaurien Liptovská Mara SZJ, NALT Vaurien, TJF, YCL, J - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
931 19.07.2010 7 Sustredenie s SIMONOM DEKLEVOM Izola (SLO) SLO - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
6065 19.07.2010 6 OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE WINDSURFING Viganj (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6037 22.07.2010 10 Junior, Woman and World championship Haifa (ISR) ISR - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
510 23.07.2010 3 48.Beskydská regata - Mem.B.Hrubého Žermanice (CZE) CZE 6 6 6 5 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6071 23.07.2010 8 2010 International Cadet Class World Championship Puck (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10
6038 24.07.2010 8 Junior, Youth and Masters World championship Martigues (FRA) FRA - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
366 24.07.2010 2 Lenivé kapre 1 Domaša ATU KE - - - - - - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
313 24.07.2010 2 Majstrovstvá oblasti Z.Šíravy Šírava Cassovia 4 - - - 4 4 4 - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
207 24.07.2010 2 Regata Kajutových lodí Orava YC Nižná - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
930 26.07.2010 5 Sústredenie ALT 1 Domaša SZJ - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
920 26.07.2010 4 Tréning 470 Orava SZJ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
208 30.07.2010 3 Interpohár Orava YC Martin 6 6 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 6 - - -
357 31.07.2010 2 Bogarka Cup 2010 Domaša JK Dobrá - - - - 5 - - - 5 - - 5 - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
314 31.07.2010 2 24.ročník o V.C. TOP24 Širava Medvedia hora JK Z.Šírava - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
921 02.08.2010 3 Tréning Finn Domaša SZJ - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
932 02.08.2010 7 Sustredenie s SIMONOM DEKLEVOM 2 Izola (SLO) SLO - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
257 06.08.2010 3 O pohár primátora L.Mikuláš Liptovská Mara TJ Fatran 5 - - - 6 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
315 07.08.2010 2 Memorial Serugu Širava Medvedia hora JK Z.Šírava 3 - - - 3 - 2 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6039 09.08.2010 6 Skandia Sail For Gold Regatta Weymouth & Portland (GBR) GBR - - 6 6 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6040 14.08.2010 9 Junior European Championschip La Rochelle (FRA) FRA - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL