Termínový kalendár SZJ pre rok 2010

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2010

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6028 14.06.2010 6 Raceboard World Championships Liepaja (LAT) LAT - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6029 18.06.2010 3 BYC Cup Balaton (HUN) HUN 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
507 18.06.2010 3 Pretek Olympíjske nádeje Balatonfured (HUN) HUN 6 - 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6030 19.06.2010 8 PRVENSTVO HRVATSKE ORC International Cres (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 -
6031 19.06.2010 9 Kieler Woche Kiel (GER) GER - - 8 8 8 - 7 - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - 7 - - -
364 19.06.2010 2 Svätojánsky Domaša ATU KE - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
353 19.06.2010 2 Pretek KJP Domaša JK Domaša Poľany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
310 19.06.2010 2 Pohár starostu Kaluže Širava Medvedia hora JK Z.Šírava 2 - - - 2 2 - - - - - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
113 19.06.2010 2 Majstrovstvá Bratislavy II. Senec Slávia STU 4 - 4 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
6094 19.06.2010 8 Cres Sailing Week 2010 Cres (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 -
6097 19.06.2010 1 Blaues Band Neusiedler (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6032 24.06.2010 9 RS:X Youth European Windsurfing Championships Sopot (POL) POL - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
203 25.06.2010 2 Oravské fukoty Orava KŠJ Žilina 2 - 2 - 2 - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - 2 - - 2
6068 25.06.2010 8 RS:X Open Youth European Championships Sopot (POL) POL - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
354 26.06.2010 2 Mayerov memoriál Domaša JK Prešov - - - - 5 - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3
254 26.06.2010 2 O pohár starostu L.Trnovca Liptovská Mara JK Liptovská Mara 4 - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - -
112 26.06.2010 2 Júnová regata Senec YC Tatran BA 3 - 2 - 2 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
919 00.07.2010 0 Sústredenie WS Domaša SZJ - - - - - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
918 00.07.2010 0 Sústredenie Európa Liptovská Mara SZJ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
6069 01.07.2010 9 RS:X Open European Championships Sopot (POL) POL - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6079 01.07.2010 90 GPS GREEK speed challenge Grécko (GRE) GRE - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6033 02.07.2010 9 IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP Kamien-Pomorski (POL) POL 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
355 02.07.2010 3 MM SR KJP Domaša KVO Domaša - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - -
915 03.07.2010 4 Sústredenie 420 Garda (ITA) SZJ - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
509 03.07.2010 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
508 03.07.2010 4 MČR - Král Šumavy Lipno - Lipno n/Vlt.(CZE) CZE - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
204 03.07.2010 2 O pohár primátora Námestova Orava MYC Námestovo 3 - - - 2 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - 3 - 3 - - 2
6070 03.07.2010 8 49er European Championship Gdynia (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9
6091 03.07.2010 2 Raceboard Ranking V Puruvesi (FIN) FIN - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6034 06.07.2010 9 World Laser Radial Women s Championship, World Laser Radial Men s Championship Largs (GBR) GBR - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6035 07.07.2010 4 Intervela Garda- Riva (ITA) ITA - - - - 7 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6036 08.07.2010 10 ISAF Youth Istambul (TUR) TUR - - 10 10 - - 10 - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
916 08.07.2010 4 Sutredenie - Predregatta s tréningom Vaurien Liptovská Mara SZJ - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
311 10.07.2010 2 Modrá stuha Z.Šíravy Šírava Cassovia 2 - - - 3 2 3 - 4 - - 4 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
255 10.07.2010 2 Limar Cup Liptovská Mara YC Limar 2 - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
205 10.07.2010 2 Regata H2O Orava YC H2O Námestovo 3 - - - 3 - 3 - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - 3 - 2 - - 3
6067 10.07.2010 2 Bermuda Cup Slezká Harta (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
917 11.07.2010 6 Sústredenie Laser Gdynia (POL) SZJ - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
929 12.07.2010 3 Sutredenie - pokracovanie Liptovská Mara SZJ - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
356 17.07.2010 2 Regata mládežníckej osady Domaša YC MO - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - 4
365 17.07.2010 2 WC junior cup Domaša ATU KE - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
312 17.07.2010 2 Pohár TATUM Šírava JK TATUM 2 - - - 3 2 3 - - - - 2 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
206 17.07.2010 2 Yacht&Golf regata Orava Y&G club 3 - - - 2 - 2 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - 5 - 3 - - 2
256 18.07.2010 7 MS Vaurien Liptovská Mara SZJ, NALT Vaurien, TJF, YCL, J - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
931 19.07.2010 7 Sustredenie s SIMONOM DEKLEVOM Izola (SLO) SLO - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
6065 19.07.2010 6 OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE WINDSURFING Viganj (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6037 22.07.2010 10 Junior, Woman and World championship Haifa (ISR) ISR - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
510 23.07.2010 3 48.Beskydská regata - Mem.B.Hrubého Žermanice (CZE) CZE 6 6 6 5 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6071 23.07.2010 8 2010 International Cadet Class World Championship Puck (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10
6038 24.07.2010 8 Junior, Youth and Masters World championship Martigues (FRA) FRA - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
366 24.07.2010 2 Lenivé kapre 1 Domaša ATU KE - - - - - - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
313 24.07.2010 2 Majstrovstvá oblasti Z.Šíravy Šírava Cassovia 4 - - - 4 4 4 - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
207 24.07.2010 2 Regata Kajutových lodí Orava YC Nižná - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
930 26.07.2010 5 Sústredenie ALT 1 Domaša SZJ - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
920 26.07.2010 4 Tréning 470 Orava SZJ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
208 30.07.2010 3 Interpohár Orava YC Martin 6 6 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 6 - - -
357 31.07.2010 2 Bogarka Cup 2010 Domaša JK Dobrá - - - - 5 - - - 5 - - 5 - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
314 31.07.2010 2 24.ročník o V.C. TOP24 Širava Medvedia hora JK Z.Šírava - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
921 02.08.2010 3 Tréning Finn Domaša SZJ - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
932 02.08.2010 7 Sustredenie s SIMONOM DEKLEVOM 2 Izola (SLO) SLO - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
257 06.08.2010 3 O pohár primátora L.Mikuláš Liptovská Mara TJ Fatran 5 - - - 6 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
315 07.08.2010 2 Memorial Serugu Širava Medvedia hora JK Z.Šírava 3 - - - 3 - 2 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6039 09.08.2010 6 Skandia Sail For Gold Regatta Weymouth & Portland (GBR) GBR - - 6 6 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6040 14.08.2010 9 Junior European Championschip La Rochelle (FRA) FRA - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
358 14.08.2010 2 Domašský lodivod Domaša YC Victory - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
316 14.08.2010 2 Pohár FYC Sobrance Šírava FYC Sobrance 3 - - - 3 3 5 - - - - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
258 14.08.2010 2 O putovný pohár KJP - PLM Liptovská Mara TJ Fatran - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
209 14.08.2010 2 O pohár Matúša Čáka Orava Sl.YC Trenčín - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
202 14.08.2010 2 Majstrovstvá oblasti Orava Orava YC Námestovo 4 - 4 - 3 - 4 - - - - - - - 1 - - - - - - - - - - 4 - 4 - - 4
6073 14.08.2010 2 Medzinárodné Majstrovstvá Írska v triede Etchells Dublin (IRL) IRL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7
6099 14.08.2010 1 Preis von Weiden Neusiedler (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
922 16.08.2010 4 Sústredenie Štátnej Reprezentácie pred MSR Kráľová SZJ 2 - 2 2 2 2 2 - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
6072 16.08.2010 6 Otvorené Majstrovstvá Európy MOTH 2010 Silvaplana (SUI) SUI - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9
6041 19.08.2010 4 Laser Europa Cup - Austria Wolfgangsee (AUT) AUT - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
115 20.08.2010 3 54.Veľká cena Slovenska Kráľová YC Slovan Ba. 7 - 7 - 7 3 - - 7 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
511 21.08.2010 2 Gagan cup Vranovská přehrada (CZE) CZE - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
210 21.08.2010 2 Prázdninový pretek Orava Sl.YC D.Kubín 3 - 2 - 3 - 3 - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - 3 - - - - 3
6093 21.08.2010 2 Raceboard MS Finsko Hamina (FIN) FIN - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6042 23.08.2010 6 Inter. Jungendmeisterschaft Attersee (AUT) AUT 7 - 7 - - - 7 - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6043 24.08.2010 5 IODA EUROPEAN TEAM RACING CHAMPIONSHIP Lago di Ledro (ITA) ITA 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6044 26.08.2010 11 RS:X World Championship Kerteminde (DEN) DEN - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
513 26.08.2010 4 MČR Nové Mlýny (CZE) CZE 7 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
512 26.08.2010 4 MČR Nechranice - Lomazice (CZ CZE - - - - - - - - 7 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6045 27.08.2010 10 World Laser Standard Senior Championship, World Laser Standard Junior Championship Hayling Island (GBR) GBR - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
359 28.08.2010 2 YC Zátoka Cup 2010 Domaša YC Zátoka - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
317 28.08.2010 2 CASSOVIA Cup Šírava Cassovia 3 - - - 5 3 3 - - - - 3 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
259 28.08.2010 2 O pohár primátora Ružomberka - PLM Liptovská Mara YC Limar 2 - - - - 2 - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - 2 - - -
116 28.08.2010 2 Pohár SNP Senec Dynamo BA 2 - 2 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
6074 28.08.2010 2 Pokal Val Navtika 2010 Izola (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
923 30.08.2010 5 Sústredenie WS Nové Mlyny (CZE) SZJ - - - - - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6092 31.08.2010 2 Raceboard Ranking VI Yyteri (FIN) FIN - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6047 03.09.2010 3 Puchar Beskidow Tresna (POL) POL 6 6 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6046 03.09.2010 4 Laser Europa Cup - Hungary Balaton (HUN) HUN - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
514 03.09.2010 3 Lipno Reggata 2010 Lipno - Černá v Pošumaví CZE - 5 6 6 6 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - 5 - - -
6075 03.09.2010 3 Campionato Nazionale Vaurien Porto St.Stefano (ITA) ITA - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
516 04.09.2010 2 Vítr z vinohradu Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
515 04.09.2010 2 Velká cena ALT Q Lipno - Lipno n/Vlt.(CZE) CZE 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
211 04.09.2010 1 Modrá stuha Oravy Orava Sl.YC D. Kubín 3 - 3 - 3 - 3 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - 3 - 3 - - 3
117 04.09.2010 2 Pohár Slovana a memoriál T.Malej Senec YC Slovan Ba. 2 - 2 3 5 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
6048 11.09.2010 2 ORCi Croatian Cup Pula (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
360 11.09.2010 2 15.míľ po Domaši - 35.ročník Domaša JK Prešov - - - - 4 - - - 5 - - 7 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
212 11.09.2010 2 Modrá stuha Nosíc Nosice YCP. Bystrica 3 - 3 - 3 - 3 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - 3 - 3 - - 3
118 11.09.2010 2 11. Majstrovstvá SR družstvá Q Senec YC Slovan Ba. 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6076 13.09.2010 3 DIPLOMATIC REGATTA 2010 Izola (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 -
6077 15.09.2010 5 Finn Országos Bajnokság Balaton (HUN) HUN - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
517 17.09.2010 3 MČR Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
924 18.09.2010 2 Tréning 420 Senec/Kráľová SZJ - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
518 18.09.2010 2 Modrý hrozen Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
361 18.09.2010 2 Matúšov prameň Domaša JK Prešov - - - - 2 - - - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 3
119 18.09.2010 2 Jesenná regata Senec YC Tatran BA 5 - 3 - 3 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
6095 18.09.2010 2 Zadarski Cup 2010 Pula (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
406 19.09.2010 6 Elektrovod Cup - MMSR ORC club nad 40 stôp Biograd (CRO) Fisrt Sailing - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - -
436 19.09.2010 6 Elektrovod Cup Biograd (CRO) Slovak Sailing a YFA - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
6078 22.09.2010 5 ÖSTM Österreichische Staatmeisterschaft   Neusiedler (AUT) AUT - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
260 24.09.2010 3 Jesenná bobria regata Liptovská Mara YC Limar 3 - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
318 25.09.2010 2 28.ročník o Viniansky strapec Šírava Cassovia 3 - - - 5 3 3 - 5 - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
120 25.09.2010 2 Pohár STU Senec Slávia STU 3 - 3 - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
6098 25.09.2010 1 Goldene Schilfrohr Neusiedler (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
925 30.09.2010 4 Tréning Liptovská Mara Liptovská Mara SZJ 2 - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
319 02.10.2010 2 Gulášová regata Šírava Cassovia 2 - - - 2 - 2 - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
261 02.10.2010 2 Modrá stuha L.Mary - PLM Liptovská Mara TJ Fatran 2 - - - - 2 - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - 2 - - -
109 02.10.2010 2 Modrá stuha Senca Senec Slávia Senec 3 - 3 - 3 - 3 - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
362 03.10.2010 1 Kapurková regata 2010 Domaša YC Zátoka - - - - 2 - - - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
933 07.10.2010 7 Sustredenie s SIMONOM DEKLEVOM 3 Izola (SLO) SLO - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
520 08.10.2010 3 MČR Nové Mlýny (CZE) CZE - 7 - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
408 08.10.2010 3 ORCi Czech & Slovak Championship Murter (CRO) SZJ, SANY - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 -
521 09.10.2010 2 MČR Nové Mlýny (CZE) CZE 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
519 09.10.2010 2 Poslední vítr Brno (CZE) CZE - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
124 09.10.2010 2 Laser Cup Senec YC Slovan Ba. 2 - 5 - 2 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
6080 09.10.2010 6 IDM 420er 2010 Wannsee (GER) GER - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6086 09.10.2010 2 Pohárový závod Nové Mlýny (CZE) CZE 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6081 10.10.2010 1 Chiemsee-Inselmarathon 2010 Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6082 10.10.2010 1 Bavarian-Masters 2010 Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6083 10.10.2010 1 Barcolana 2010 Terst (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
409 11.10.2010 6 Czech&Slovak Championship ORC club do 40 stôp Murter (CRO) SZJ, SANY - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - -
6049 14.10.2010 4 PRVENSTVO HRVATSKE PRIJELAZNE KLASE Rovinj (CRO) CRO - 7 7 7 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6050 15.10.2010 3 Puchar Rybnika Rybnik (POL) POL 6 6 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6084 15.10.2010 3 Odprtno državno prvenstvo AOC2010 Portorož (SLO) SLO - - 7 7 - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6088 15.10.2010 1 Open Slovenian National Championship 2010 Portorož (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
926 16.10.2010 5 Sústredenie Štátnej Reprezentácie CRO Ugljan (CRO) SZJ 2 - 2 2 2 2 2 - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
122 16.10.2010 2 Októbrová regata Senec Slávia STU 3 - 3 - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
6087 16.10.2010 1 Zakljucna regata 2010 Portorož (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
602 23.10.2010 1 RC Jesenná Regatta Sea Wind Senec FYC Slovakia - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
123 23.10.2010 2 Tatran Cup Senec YC Tatran BA 3 - 3 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 5 - - -
126 23.10.2010 1 LaVela Match racing Senec LaVeLa - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
125 30.10.2010 2 Posledný vietor Senec YC Slovan Ba. 2 - 2 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
603 06.11.2010 2 RC Slovak Championship Sea Wind Class Senec FYC Slovakia - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6096 06.11.2010 2 Marina Kornati Kup 2010 Biograd (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
927 27.11.2010 2 Tréning Denný ŠR Zochova Chata SZJ 2 - 2 2 2 2 2 - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
934 29.11.2010 4 Sustredenie s SIMONOM DEKLEVOM 4 Izola (SLO) SLO - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
6051 02.12.2010 4 Sv. Nicola Reggata Pula (CRO) CRO 5 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - -
604 04.12.2010 1 RC Mikulášska Regatta Senec FYC Slovakia - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6085 04.12.2010 5 60? Trofeo Ciutat de Palma Palma de Malorca (ESP) ESP 6 6 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
928 18.12.2010 2 Tréning Denný ŠR Zochova Chata SZJ 2 - 2 2 2 2 2 - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
6052 28.12.2010 4 Laser Europa Cup - Croatia Hvar (CRO) CRO - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -