Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2010

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2010

Strana 5 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
360 11.09.2010 2 15.míľ po Domaši - 35.ročník Domaša JK Prešov - - - - 4 - - - 5 - - 7 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
212 11.09.2010 2 Modrá stuha Nosíc Nosice YCP. Bystrica 3 - 3 - 3 - 3 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - 3 - 3 - - 3
118 11.09.2010 2 11. Majstrovstvá SR družstvá Q Senec YC Slovan Ba. 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6076 13.09.2010 3 DIPLOMATIC REGATTA 2010 Izola (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 -
6077 15.09.2010 5 Finn Országos Bajnokság Balaton (HUN) HUN - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
517 17.09.2010 3 MČR Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
924 18.09.2010 2 Tréning 420 Senec/Kráľová SZJ - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
518 18.09.2010 2 Modrý hrozen Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
361 18.09.2010 2 Matúšov prameň Domaša JK Prešov - - - - 2 - - - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 3
119 18.09.2010 2 Jesenná regata Senec YC Tatran BA 5 - 3 - 3 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
6095 18.09.2010 2 Zadarski Cup 2010 Pula (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
406 19.09.2010 6 Elektrovod Cup - MMSR ORC club nad 40 stôp Biograd (CRO) Fisrt Sailing - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - -
436 19.09.2010 6 Elektrovod Cup Biograd (CRO) Slovak Sailing a YFA - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
6078 22.09.2010 5 ÖSTM Österreichische Staatmeisterschaft   Neusiedler (AUT) AUT - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
260 24.09.2010 3 Jesenná bobria regata Liptovská Mara YC Limar 3 - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
318 25.09.2010 2 28.ročník o Viniansky strapec Šírava Cassovia 3 - - - 5 3 3 - 5 - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
120 25.09.2010 2 Pohár STU Senec Slávia STU 3 - 3 - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
6098 25.09.2010 1 Goldene Schilfrohr Neusiedler (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
925 30.09.2010 4 Tréning Liptovská Mara Liptovská Mara SZJ 2 - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
319 02.10.2010 2 Gulášová regata Šírava Cassovia 2 - - - 2 - 2 - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
261 02.10.2010 2 Modrá stuha L.Mary - PLM Liptovská Mara TJ Fatran 2 - - - - 2 - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - 2 - - -
109 02.10.2010 2 Modrá stuha Senca Senec Slávia Senec 3 - 3 - 3 - 3 - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
362 03.10.2010 1 Kapurková regata 2010 Domaša YC Zátoka - - - - 2 - - - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
933 07.10.2010 7 Sustredenie s SIMONOM DEKLEVOM 3 Izola (SLO) SLO - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
520 08.10.2010 3 MČR Nové Mlýny (CZE) CZE - 7 - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -

Strana 5 z 7 >> Prejdi na stranu >>  5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL