Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2010

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2010

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Zostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6052 28.12.2010 4 Laser Europa Cup - Croatia Hvar (CRO) CRO - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
928 18.12.2010 2 Tréning Denný ŠR Zochova Chata SZJ 2 - 2 2 2 2 2 - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
604 04.12.2010 1 RC Mikulášska Regatta Senec FYC Slovakia - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6085 04.12.2010 5 60? Trofeo Ciutat de Palma Palma de Malorca (ESP) ESP 6 6 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6051 02.12.2010 4 Sv. Nicola Reggata Pula (CRO) CRO 5 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - -
934 29.11.2010 4 Sustredenie s SIMONOM DEKLEVOM 4 Izola (SLO) SLO - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
927 27.11.2010 2 Tréning Denný ŠR Zochova Chata SZJ 2 - 2 2 2 2 2 - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
603 06.11.2010 2 RC Slovak Championship Sea Wind Class Senec FYC Slovakia - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6096 06.11.2010 2 Marina Kornati Kup 2010 Biograd (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
125 30.10.2010 2 Posledný vietor Senec YC Slovan Ba. 2 - 2 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
602 23.10.2010 1 RC Jesenná Regatta Sea Wind Senec FYC Slovakia - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
123 23.10.2010 2 Tatran Cup Senec YC Tatran BA 3 - 3 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 5 - - -
126 23.10.2010 1 LaVela Match racing Senec LaVeLa - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
926 16.10.2010 5 Sústredenie Štátnej Reprezentácie CRO Ugljan (CRO) SZJ 2 - 2 2 2 2 2 - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
122 16.10.2010 2 Októbrová regata Senec Slávia STU 3 - 3 - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
6087 16.10.2010 1 Zakljucna regata 2010 Portorož (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6050 15.10.2010 3 Puchar Rybnika Rybnik (POL) POL 6 6 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6084 15.10.2010 3 Odprtno državno prvenstvo AOC2010 Portorož (SLO) SLO - - 7 7 - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6088 15.10.2010 1 Open Slovenian National Championship 2010 Portorož (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6049 14.10.2010 4 PRVENSTVO HRVATSKE PRIJELAZNE KLASE Rovinj (CRO) CRO - 7 7 7 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
409 11.10.2010 6 Czech&Slovak Championship ORC club do 40 stôp Murter (CRO) SZJ, SANY - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - -
6081 10.10.2010 1 Chiemsee-Inselmarathon 2010 Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6082 10.10.2010 1 Bavarian-Masters 2010 Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6083 10.10.2010 1 Barcolana 2010 Terst (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
521 09.10.2010 2 MČR Nové Mlýny (CZE) CZE 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL