|
ČTK
|
Dátum
|
Poč.dní
|
Názov
|
Miesto
|
Tech.zabezpečenie
|
OPT
|
L47
|
LAR
|
LAS
|
FIN
|
CDT
|
VAU
|
420
|
29R
|
RS5
|
RSF
|
RSX
|
BIC
|
BTP
|
TWF
|
WFR
|
RAC
|
IQF
|
IQY
|
FF
|
OFF
|
FUN
|
KB
|
KJP
|
MIC
|
SEN
|
E35
|
ORC
|
F45
|
F35
|
SW
|
MM
|
IOM
|
R65
|
NEL
|
470
|
FB
|
EUR
|
S38
|
IMS
|
NL
|
|
6051 |
02.12.2010 |
4 |
Sv. Nicola Reggata |
Pula (CRO) |
CRO |
5 |
- |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6050 |
15.10.2010
| 3 |
Puchar Rybnika
| Rybnik (POL) |
POL |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
|
6049 |
14.10.2010 |
4 |
PRVENSTVO HRVATSKE PRIJELAZNE KLASE |
Rovinj (CRO) |
CRO |
- |
7 |
7 |
7 |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6047 |
03.09.2010
| 3 |
Puchar Beskidow
| Tresna (POL) |
POL |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
|
6048 |
11.09.2010 |
2 |
ORCi Croatian Cup
| Pula (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
|
6046 |
03.09.2010 |
4 |
Laser Europa Cup - Hungary |
Balaton (HUN) |
HUN |
- |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6043 |
24.08.2010 |
5 |
IODA EUROPEAN TEAM RACING CHAMPIONSHIP |
Lago di Ledro (ITA) |
ITA |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6044 |
26.08.2010 |
11 |
RS:X World Championship
| Kerteminde (DEN) |
DEN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6045 |
27.08.2010 |
10 |
World Laser Standard Senior Championship, World Laser Standard Junior Championship |
Hayling Island (GBR) |
GBR |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6041 |
19.08.2010 |
4 |
Laser Europa Cup - Austria |
Wolfgangsee (AUT) |
AUT |
- |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6042 |
23.08.2010 |
6 |
Inter. Jungendmeisterschaft |
Attersee (AUT) |
AUT |
7 |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6038 |
24.07.2010 |
8 |
Junior, Youth and Masters World championship
| Martigues (FRA) |
FRA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6039 |
09.08.2010 |
6 |
Skandia Sail For Gold Regatta |
Weymouth & Portland (GBR) |
GBR |
- |
- |
6 |
6 |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6040 |
14.08.2010 |
9 |
Junior European Championschip |
La Rochelle (FRA) |
FRA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6037 |
22.07.2010 |
10 |
Junior, Woman and World championship |
Haifa (ISR) |
ISR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6029 |
18.06.2010 |
3 |
BYC Cup |
Balaton (HUN) |
HUN |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6030 |
19.06.2010 |
8 |
PRVENSTVO HRVATSKE ORC International
| Cres (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
|
6031 |
19.06.2010 |
9 |
Kieler Woche |
Kiel (GER) |
GER |
- |
- |
8 |
8 |
8 |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
7 |
- |
- |
- |
|
6032 |
24.06.2010 |
9 |
RS:X Youth European Windsurfing Championships |
Sopot (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6033 |
02.07.2010 |
9 |
IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP
| Kamien-Pomorski (POL) |
POL |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6034 |
06.07.2010 |
9 |
World Laser Radial Women s Championship, World Laser Radial Men s Championship |
Largs (GBR) |
GBR |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6035 |
07.07.2010 |
4 |
Intervela
| Garda- Riva (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6036 |
08.07.2010 |
10 |
ISAF Youth |
Istambul (TUR) |
TUR |
- |
- |
10 |
10 |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6028 |
14.06.2010 |
6 |
Raceboard World Championships
| Liepaja (LAT) |
LAT |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
928 |
18.12.2010 |
2 |
Tréning Denný ŠR |
Zochova Chata |
SZJ |
2 |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
927 |
27.11.2010 |
2 |
Tréning Denný ŠR |
Zochova Chata |
SZJ |
2 |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
923 |
30.08.2010 |
5 |
Sústredenie WS |
Nové Mlyny (CZE) |
SZJ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
924 |
18.09.2010 |
2 |
Tréning 420 |
Senec/Kráľová |
SZJ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
925 |
30.09.2010 |
4 |
Tréning Liptovská Mara |
Liptovská Mara |
SZJ |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
926 |
16.10.2010 |
5 |
Sústredenie Štátnej Reprezentácie CRO |
Ugljan (CRO) |
SZJ |
2 |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
922 |
16.08.2010 |
4 |
Sústredenie Štátnej Reprezentácie pred MSR |
Kráľová |
SZJ |
2 |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
921 |
02.08.2010 |
3 |
Tréning Finn |
Domaša |
SZJ |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
930 |
26.07.2010 |
5 |
Sústredenie ALT 1 |
Domaša |
SZJ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
920 |
26.07.2010 |
4 |
Tréning 470 |
Orava |
SZJ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
915 |
03.07.2010 |
4 |
Sústredenie 420 |
Garda (ITA) |
SZJ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
916 |
08.07.2010 |
4 |
Sutredenie - Predregatta s tréningom Vaurien |
Liptovská Mara |
SZJ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
929 |
12.07.2010 |
3 |
Sutredenie - pokracovanie |
Liptovská Mara |
SZJ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
917 |
11.07.2010 |
6 |
Sústredenie Laser |
Gdynia (POL) |
SZJ |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
602 |
23.10.2010
| 1 |
RC Jesenná Regatta Sea Wind
| Senec |
FYC Slovakia |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
603 |
06.11.2010
| 2 |
RC Slovak Championship Sea Wind Class |
Senec |
FYC Slovakia |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
521 |
09.10.2010 |
2 |
MČR |
Nové Mlýny (CZE) |
CZE |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
519 |
09.10.2010 |
2 |
Poslední vítr
| Brno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
520 |
08.10.2010 |
3 |
MČR
| Nové Mlýny (CZE) |
CZE |
- |
7 |
- |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
|
516 |
04.09.2010 |
2 |
Vítr z vinohradu |
Nové Mlýny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
517 |
17.09.2010 |
3 |
MČR
| Nové Mlýny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
518 |
18.09.2010 |
2 |
Modrý hrozen |
Nové Mlýny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
513 |
26.08.2010 |
4 |
MČR
| Nové Mlýny (CZE) |
CZE |
7 |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
514 |
03.09.2010 |
3 |
Lipno Reggata 2010
| Lipno - Černá v Pošumaví |
CZE |
- |
5 |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
5 |
- |
- |
- |
|
515 |
04.09.2010 |
2 |
Velká cena ALT Q |
Lipno - Lipno n/Vlt.(CZE) |
CZE |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
511 |
21.08.2010 |
2 |
Gagan cup |
Vranovská přehrada (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
512 |
26.08.2010 |
4 |
MČR
| Nechranice - Lomazice (CZ |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
509 |
03.07.2010 |
2 |
Šilhánkův memoriál
| Velké Dářko (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
|
510 |
23.07.2010 |
3 |
48.Beskydská regata - Mem.B.Hrubého
| Žermanice (CZE) |
CZE |
6 |
6 |
6 |
5 |
5 |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
|
508 |
03.07.2010 |
4 |
MČR - Král Šumavy |
Lipno - Lipno n/Vlt.(CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
507 |
18.06.2010 |
3 |
Pretek Olympíjske nádeje
| Balatonfured (HUN) |
HUN |
6 |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
|
409 |
11.10.2010 |
6 |
Czech&Slovak Championship ORC club do 40 stôp
| Murter (CRO) |
SZJ, SANY |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
408 |
08.10.2010 |
3 |
ORCi Czech & Slovak Championship
| Murter (CRO) |
SZJ, SANY |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
|
365 |
17.07.2010 |
2 |
WC junior cup |
Domaša |
ATU KE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
366 |
24.07.2010 |
2 |
Lenivé kapre 1
| Domaša |
ATU KE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
354 |
26.06.2010 |
2 |
Mayerov memoriál
| Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
|
364 |
19.06.2010 |
2 |
Svätojánsky |
Domaša |
ATU KE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
260 |
24.09.2010
| 3 |
Jesenná bobria regata
| Liptovská Mara |
YC Limar |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
257 |
06.08.2010
| 3 |
O pohár primátora L.Mikuláš
| Liptovská Mara |
TJ Fatran |
5 |
- |
- |
- |
6 |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
|
254 |
26.06.2010
| 2 |
O pohár starostu L.Trnovca
| Liptovská Mara |
JK Liptovská Mara |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
|
256 |
18.07.2010
| 7 |
MS Vaurien
| Liptovská Mara |
SZJ, NALT Vaurien, TJF, YCL, J |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
255 |
10.07.2010
| 2 |
Limar Cup
| Liptovská Mara |
YC Limar |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
|
208 |
30.07.2010 |
3 |
Interpohár
| Orava |
YC Martin |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
6 |
- |
- |
- |
|
125 |
30.10.2010
| 2 |
Posledný vietor |
Senec |
YC Slovan Ba. |
2 |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
123 |
23.10.2010 |
2 |
Tatran Cup
| Senec |
YC Tatran BA |
3 |
- |
3 |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
5 |
- |
- |
- |
|
122 |
16.10.2010
| 2 |
Októbrová regata |
Senec |
Slávia STU |
3 |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
- |
|
109 |
02.10.2010 |
2 |
Modrá stuha Senca |
Senec |
Slávia Senec |
3 |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
- |
|
124 |
09.10.2010
| 2 |
Laser Cup |
Senec |
YC Slovan Ba. |
2 |
- |
5 |
- |
2 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
119 |
18.09.2010
| 2 |
Jesenná regata
| Senec |
YC Tatran BA |
5 |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
- |
|
120 |
25.09.2010
| 2 |
Pohár STU
| Senec |
Slávia STU |
3 |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
- |
|
116 |
28.08.2010 |
2 |
Pohár SNP |
Senec |
Dynamo BA |
2 |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
117 |
04.09.2010
| 2 |
Pohár Slovana a memoriál T.Malej
| Senec |
YC Slovan Ba. |
2 |
- |
2 |
3 |
5 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
118 |
11.09.2010
| 2 |
11. Majstrovstvá SR družstvá Q
| Senec |
YC Slovan Ba. |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
112 |
26.06.2010 |
2 |
Júnová regata |
Senec |
YC Tatran BA |
3 |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
- |
|
115 |
20.08.2010 |
3 |
54.Veľká cena Slovenska
| Kráľová |
YC Slovan Ba. |
7 |
- |
7 |
- |
7 |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
|
113 |
19.06.2010 |
2 |
Majstrovstvá Bratislavy II. |
Senec |
Slávia STU |
4 |
- |
4 |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
6052 |
28.12.2010 |
4 |
Laser Europa Cup - Croatia |
Hvar (CRO) |
CRO |
- |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
931 |
19.07.2010 |
7 |
Sustredenie s SIMONOM DEKLEVOM |
Izola (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
932 |
02.08.2010 |
7 |
Sustredenie s SIMONOM DEKLEVOM 2 |
Izola (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
933 |
07.10.2010 |
7 |
Sustredenie s SIMONOM DEKLEVOM 3 |
Izola (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
934 |
29.11.2010 |
4 |
Sustredenie s SIMONOM DEKLEVOM 4 |
Izola (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6065 |
19.07.2010 |
6 |
OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE WINDSURFING
| Viganj (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6067 |
10.07.2010 |
2 |
Bermuda Cup
| Slezká Harta (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
6068 |
25.06.2010 |
8 |
RS:X Open Youth European Championships |
Sopot (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6069 |
01.07.2010 |
9 |
RS:X Open European Championships |
Sopot (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6070 |
03.07.2010 |
8 |
49er European Championship |
Gdynia (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9 |
|
6071 |
23.07.2010 |
8 |
2010 International Cadet Class World Championship |
Puck (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
|
406 |
19.09.2010
| 6 |
Elektrovod Cup - MMSR ORC club nad 40 stôp
| Biograd (CRO) |
Fisrt Sailing |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6072 |
16.08.2010 |
6 |
Otvorené Majstrovstvá Európy MOTH 2010 |
Silvaplana (SUI) |
SUI |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9 |
|
6073 |
14.08.2010 |
2 |
Medzinárodné Majstrovstvá Írska v triede Etchells |
Dublin (IRL) |
IRL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
|
6075 |
03.09.2010 |
3 |
Campionato Nazionale Vaurien
| Porto St.Stefano (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
|
6076 |
13.09.2010 |
3 |
DIPLOMATIC REGATTA 2010
| Izola (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
|
6074 |
28.08.2010 |
2 |
Pokal Val Navtika 2010
| Izola (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
|
6077 |
15.09.2010 |
5 |
Finn Országos Bajnokság
| Balaton (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6078 |
22.09.2010 |
5 |
ÖSTM Österreichische Staatmeisterschaft
| Neusiedler (AUT) |
AUT |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6079 |
01.07.2010 |
90 |
GPS GREEK speed challenge
| Grécko (GRE) |
GRE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
436 |
19.09.2010 |
6 |
Elektrovod Cup
| Biograd (CRO) |
Slovak Sailing a YFA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6080 |
09.10.2010 |
6 |
IDM 420er 2010
| Wannsee (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6081 |
10.10.2010 |
1 |
Chiemsee-Inselmarathon 2010
| Chiemsee (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6082 |
10.10.2010 |
1 |
Bavarian-Masters 2010
| Chiemsee (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6083 |
10.10.2010 |
1 |
Barcolana 2010
| Terst (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6084 |
15.10.2010 |
3 |
Odprtno državno prvenstvo AOC2010
| Portorož (SLO) |
SLO |
- |
- |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6085 |
04.12.2010
| 5 |
60? Trofeo Ciutat de Palma |
Palma de Malorca (ESP) |
ESP |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
|
6086 |
09.10.2010 |
2 |
Pohárový závod
| Nové Mlýny (CZE) |
CZE |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6087 |
16.10.2010 |
1 |
Zakljucna regata 2010
| Portorož (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6088 |
15.10.2010 |
1 |
Open Slovenian National Championship 2010
| Portorož (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6091 |
03.07.2010 |
2 |
Raceboard Ranking V
| Puruvesi (FIN) |
FIN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6092 |
31.08.2010 |
2 |
Raceboard Ranking VI
| Yyteri (FIN) |
FIN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6093 |
21.08.2010 |
2 |
Raceboard MS Finsko
| Hamina (FIN) |
FIN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6094 |
19.06.2010 |
8 |
Cres Sailing Week 2010 |
Cres (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
|
6095 |
18.09.2010 |
2 |
Zadarski Cup 2010
| Pula (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
|
6096 |
06.11.2010 |
2 |
Marina Kornati Kup 2010
| Biograd (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
|
126 |
23.10.2010 |
1 |
LaVela Match racing
| Senec |
LaVeLa |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
|
604 |
04.12.2010 |
1 |
RC Mikulášska Regatta
| Senec |
FYC Slovakia |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
202 |
14.08.2010
| 2 |
Majstrovstvá oblasti Orava
| Orava |
YC Námestovo |
4 |
- |
4 |
- |
3 |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
1 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
4 |
- |
- |
4 |
|
362 |
03.10.2010 |
1 |
Kapurková regata 2010 |
Domaša |
YC Zátoka |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
361 |
18.09.2010 |
2 |
Matúšov prameň |
Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
|
319 |
02.10.2010 |
2 |
Gulášová regata |
Šírava |
Cassovia |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
203 |
25.06.2010 |
2 |
Oravské fukoty |
Orava |
KŠJ Žilina |
2 |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
|
359 |
28.08.2010 |
2 |
YC Zátoka Cup 2010
| Domaša |
YC Zátoka |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
353 |
19.06.2010 |
2 |
Pretek KJP
| Domaša |
JK Domaša Poľany |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
317 |
28.08.2010
| 2 |
CASSOVIA Cup
| Šírava |
Cassovia |
3 |
- |
- |
- |
5 |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
316 |
14.08.2010
| 2 |
Pohár FYC Sobrance
| Šírava |
FYC Sobrance |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
3 |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
315 |
07.08.2010 |
2 |
Memorial Serugu
| Širava Medvedia hora |
JK Z.Šírava |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
314 |
31.07.2010 |
2 |
24.ročník o V.C. TOP24
| Širava Medvedia hora |
JK Z.Šírava |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
310 |
19.06.2010 |
2 |
Pohár starostu Kaluže
| Širava Medvedia hora |
JK Z.Šírava |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
212 |
11.09.2010 |
2 |
Modrá stuha Nosíc
| Nosice |
YCP. Bystrica |
3 |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
3 |
|
211 |
04.09.2010 |
1 |
Modrá stuha Oravy
| Orava |
Sl.YC D. Kubín |
3 |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
3 |
|
206 |
17.07.2010 |
2 |
Yacht&Golf regata |
Orava |
Y&G club |
3 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
3 |
- |
- |
2 |
|
204 |
03.07.2010
| 2 |
O pohár primátora Námestova
| Orava |
MYC Námestovo |
3 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
2 |
|
6097 |
19.06.2010 |
1 |
Blaues Band
| Neusiedler (AUT) |
AUT |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6098 |
25.09.2010 |
1 |
Goldene Schilfrohr
| Neusiedler (AUT) |
AUT |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6099 |
14.08.2010 |
1 |
Preis von Weiden
| Neusiedler (AUT) |
AUT |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
357 |
31.07.2010 |
2 |
Bogarka Cup 2010
| Domaša |
JK Dobrá |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
313 |
24.07.2010 |
2 |
Majstrovstvá oblasti Z.Šíravy
| Šírava |
Cassovia |
4 |
- |
- |
- |
4 |
- |
4 |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
210 |
21.08.2010 |
2 |
Prázdninový pretek |
Orava |
Sl.YC D.Kubín |
3 |
- |
2 |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
3 |
|
360 |
11.09.2010 |
2 |
15.míľ po Domaši - 35.ročník
| Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
356 |
17.07.2010 |
2 |
Regata mládežníckej osady
| Domaša |
YC MO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
|
358 |
14.08.2010 |
2 |
Domašský lodivod
| Domaša |
YC Victory |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
318 |
25.09.2010
| 2 |
28.ročník o Viniansky strapec
| Šírava |
Cassovia |
3 |
- |
- |
- |
5 |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
312 |
17.07.2010
| 2 |
Pohár TATUM
| Šírava |
JK TATUM |
2 |
- |
- |
- |
3 |
- |
2 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
311 |
10.07.2010
| 2 |
Modrá stuha Z.Šíravy
| Šírava |
Cassovia |
2 |
- |
- |
- |
3 |
- |
2 |
3 |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
261 |
02.10.2010
| 2 |
Modrá stuha L.Mary - PLM
| Liptovská Mara |
TJ Fatran |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
259 |
28.08.2010 |
2 |
O pohár primátora Ružomberka - PLM |
Liptovská Mara |
YC Limar |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
258 |
14.08.2010
| 2 |
O putovný pohár KJP - PLM |
Liptovská Mara |
TJ Fatran |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
209 |
14.08.2010 |
2 |
O pohár Matúša Čáka
| Orava |
Sl.YC Trenčín |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
207 |
24.07.2010
| 2 |
Regata Kajutových lodí
| Orava |
YC Nižná |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
205 |
10.07.2010
| 2 |
Regata H2O
| Orava |
YC H2O Námestovo |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
2 |
- |
- |
3 |
|
355 |
02.07.2010
| 3 |
MM SR KJP
| Domaša |
KVO Domaša |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |