Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2011

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2011

Strana 1 z 12 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6002 23.01.2011 7 Rolex Miami OCR 2011 Miami (USA) USA - - 8 8 8 - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
6003 18.02.2011 3 Intertnational Carnival Cup Opatija (CRO) CRO 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
947 12.03.2011 6 Individuálne sústredenie LASER, OPTIMIST Šibenik (CRO) Peter Mosný 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6004 16.03.2011 5 Split Olympic Sailing Week Split (CRO) CRO - - 6 6 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - -
926 19.03.2011 2 Lokálne sústredenie Senec Jakub Kaňuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
927 26.03.2011 2 Lokálne sústredenie Senec Peter Mosný 2 - 2 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6066 26.03.2011 1 SSC18 V. Koper (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6067 27.03.2011 1 SSC18 VI. Koper (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6005 02.04.2011 8 Trofeo SAR Princesa Sofia MAPFRE 2011 Palma de Majorca (ESP) ESP - - 7 7 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
928 02.04.2011 2 Lokálne sústredenie Senec Jakub Kaňuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
101 02.04.2011 2 Úvodné preteky Senec Tatran 2 - 2 - 2 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
929 09.04.2011 2 Lokálne sústredenie Senec Jakub Kaňuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
102 09.04.2011 2 Veľká Cena Bratislavy Senec Slovan 5 - 3 - 3 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
6096 09.04.2011 2 ORCi GP2011 Zlarin (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
6006 13.04.2011 4 Uskršnja Regatta ORCi Croatia Cup Vodice (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
6051 16.04.2011 2 XX ŚLĄSKI PUCHAR OPTIMISTA 2010 Rybnik (POL) POL 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
104 16.04.2011 2 Lavela Match Racing I. Senec LaVela - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
103 16.04.2011 2 Aprílové preteky Senec Slavia STU 2 - 2 - 2 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
6053 16.04.2011 2 "FREJUS WINDSURF FESTIVAL Heyres (FRA) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6064 16.04.2011 1 SSC18 III. Izola (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6065 17.04.2011 1 SSC18 IV. Izola (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
938 18.04.2011 4 Reprezentačné sústredenie Q Portorož (SLO) Maurizio Benčič 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
939 18.04.2011 4 Reprezentačné sústredenie 420 Izola (SLO) Simon Dekleva - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
940 18.04.2011 4 Reprezentačné sústredenie LAR Izola (SLO) Peter Mosný - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6052 20.04.2011 5 ZOOM8 European Championship Neusiedel an See (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9

Strana 1 z 12 >> Prejdi na stranu >>  1  10  11  12      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL