Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2011

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2011

Strana 1 z 10 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6011 29.04.2011 3 Zadarski Cup ORCi Croatia Cup Zadar (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
6012 30.04.2011 2 Blue Sky Racing day Neusiedel an See (AUT) AUT 5 - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - -
917 30.04.2011 2 Lokálne sústredenie Domaša Giedrius Alksnevicius - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
106 30.04.2011 2 Krištálový Pohár Senec SAB 3 - 3 - 5 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
364 30.04.2011 2 Ľadoví muži Domaša ATU KE - - - - - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6014 05.05.2011 4 Southh east European open optimist cup Palič (SRB) SRB 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
501 06.05.2011 3 Pálavská regata Nové Mlyny (CZE) CZE - - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6013 07.05.2011 2 Ranking list 2011 Garda lake - Brenzone (IT ITA - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
930 07.05.2011 2 Lokálne sústredenie Senec Jakub Kaňuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
502 07.05.2011 2 TO je celá, to je pul Brno (CZE) CZE - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
107 07.05.2011 2 Opti Cup Senec Slavia STU 3 - 3 - 2 - 2 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
365 07.05.2011 2 Jarmilina regata Domaša ATU KE 2 - - - 2 - - - 3 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6055 07.05.2011 1 Regata za pokal JK VETER 2011 Izola (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6019 11.05.2011 5 Expert Olympic Garda - Eurolymp Riva del Garda (ITA) ITA - - 7 7 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6016 14.05.2011 2 Dummer Vaurien Dummer lake (GER) GER - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6015 14.05.2011 2 Spangler cup Wolfgangsee (AUT) AUT 4 - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
504 14.05.2011 2 Pavlovská regata Nové Mlyny (CZE) CZE - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 5 - - - -
503 14.05.2011 2 Jarní priemiera I. Rozkoš (CZE) CZE 5 - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
252 14.05.2011 2 Jarná Bobria regata Liptovská Mara YC Limar 2 - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 3 - - -
202 14.05.2011 2 Majstrovstvá oblasti - pohár MBM Orava TJ Motor Yacht NO 4 - - - 3 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - 3 - 4 - - 3
108 14.05.2011 2 Májová regata Senec Tatran 2 - 2 - 2 - 3 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
366 14.05.2011 2 Pohár rektora ATU KE Domaša ATU KE - - - - - - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
951 14.05.2011 2 Lokálne sústredenie Liptovsná Mara Giedrius Alksnevicius - 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
901 15.05.2011 2 Lokálne sústredenie Liptovská Mara Miroslav Baran - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6098 15.05.2011 5 Euroregatta 2011 Vodice (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 -

Strana 1 z 10 >> Prejdi na stranu >>  1  10      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL