Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2011

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2011

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
209 15.07.2011 3 MSR -KJP Orava KVO Orava, YC Trenčín - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - -
307 16.07.2011 2 Far East Cup Šírava FYC Sobrance 3 - 5 - 5 5 5 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
115 16.07.2011 2 Lavela Match Racing III. Senec LaVela - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
368 16.07.2011 2 Lenivé kapre Domaša ATU KE 3 - - - - - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6071 16.07.2011 2 Bambusová regata Veľké Dářko (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 1 - - -
6031 17.07.2011 8 MS Masters San Francisco (USA) USA - - - - - - - - 10 - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
603 17.07.2011 1 RC Šírava Cup Šírava FYC Sobrance - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6089 17.07.2011 7 CAMPIONATO ITALIANO ASSOLUTO DALTURA Terst (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 -
916 18.07.2011 7 Reprezentačné sústredenie Šírava Peter Mosný, Giedrius Alksnevi 2 - 2 2 2 2 2 - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
309 21.07.2011 4 Veľká cena Slovenska - MMSR Šírava FYC Sobrance 7 - 7 7 7 7 7 - 7 - - 7 - - - - - - - - - - - - - 7 - 7 - - -
6106 25.07.2011 6 Formula Windsurfing Polish Open Sopot (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
910 26.07.2011 6 Reprezentačné sústredenie Orava Giedrius Alksnevicius, Ján Kaň 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
6105 26.07.2011 5 Kite Course Racing European Championship Sopot (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9
944 28.07.2011 9 Reprezentačné sústredenie Vaurien Lembruch (GER) Peter Mosný - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6086 28.07.2011 4 Tall Ship races Stavanger (NOR) NOR - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
211 29.07.2011 3 Interpohár - Olympijske nadeje Orava YC Martin 6 6 6 6 4 - 6 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 6 - - 3
6032 30.07.2011 7 Vaurien World Championship Lembruch (GER) GER - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
358 30.07.2011 2 Bogárka Cup 2011 Domaša JK Dobrá 4 - 4 4 4 - 4 - 4 - - 4 - - 4 - - - - - - - - - - 4 - 4 - - -
310 30.07.2011 2 25.ročník V.C Top 24 Šírava JK Šírava - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
251 30.07.2011 2 Liptovská kryha - PLM Liptovská Mara YC Limar - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6033 01.08.2011 14 London Olympic Games Test Event Weymoth & Portland (GBR) GBR - - 7 7 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6030 02.08.2011 4 Intervela Riva del Garda (ITA) ITA - - - - 7 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
512 05.08.2011 3 Beskydská regata Žermanice (CZE) CZE 6 6 6 6 6 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6034 06.08.2011 2 32.Laser Grand Prix Wolfgangsee (AUT) AUT - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
360 06.08.2011 2 Domašský lodivod 2011 Domaša YC Victory - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL