|
ČTK
|
Dátum
|
Poč.dní
|
Názov
|
Miesto
|
Tech.zabezpečenie
|
OPT
|
L47
|
LAR
|
LAS
|
FIN
|
CDT
|
VAU
|
420
|
29R
|
RS5
|
RSF
|
RSX
|
BIC
|
BTP
|
TWF
|
WFR
|
RAC
|
IQF
|
IQY
|
FF
|
OFF
|
FUN
|
KB
|
KJP
|
MIC
|
SEN
|
E35
|
ORC
|
F45
|
F35
|
SW
|
MM
|
IOM
|
R65
|
NEL
|
470
|
FB
|
EUR
|
S38
|
IMS
|
NL
|
|
6025 |
18.06.2011 |
8 |
ORCi World Championships
| Cres (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
|
6024 |
18.06.2011 |
9 |
Kieler Woche
| Kiel (GER) |
GER |
- |
- |
8 |
8 |
8 |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
6 |
- |
- |
- |
|
920 |
18.06.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Domaša |
Giedrius Alksnevicius |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
354 |
18.06.2011 |
2 |
Svätojánsky
| Domaša |
ATU KE |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
255 |
18.06.2011
| 2 |
O pohár starostu L.Trnovca
| Liptovská Mara |
JK Liptovská Mara |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
4 |
- |
- |
- |
|
113 |
18.06.2011 |
2 |
Pohár mládeže |
Senec |
Tatran |
3 |
- |
3 |
- |
2 |
- |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6102 |
18.06.2011 |
1 |
RODOP Melges tour I.
| Lipno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
907 |
19.06.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Orava |
Milan Naništa |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
6026 |
23.06.2011 |
4 |
German Open
| Mohnesee (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
207 |
24.06.2011
| 1 |
Oravské fukoty
| Orava |
KŠJ Žilina |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
|
921 |
25.06.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Domaša |
Giedrius Alksnevicius |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
909 |
25.06.2011 |
1 |
Lokálne sústredenie |
Orava |
Miroslav Baran |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
903 |
25.06.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Liptovská Mara |
Marian Babjak |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
353 |
25.06.2011 |
2 |
Čerešnička
| Domaša |
ATU KE |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
355 |
25.06.2011
| 2 |
Pretek KJP
| Domaša |
JK Poľany |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
305 |
25.06.2011
| 2 |
Modrá stuha Z.Šíravy
| Šírava |
Cassovia |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
253 |
25.06.2011
| 2 |
Regata Mondi SCP - PLM
| Liptovská Mara |
TJ Fatran |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
114 |
25.06.2011
| 2 |
Lavela Match Racing II. |
Senec |
LaVela |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6027 |
29.06.2011 |
5 |
FINN intern. österr. Staatsmeisterschaft |
Mondsee (AUT) |
AUT |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
256 |
01.07.2011
| 3 |
Limar Cup |
Liptovská Mara |
YC Limar |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
2 |
3 |
- |
- |
- |
|
6028 |
02.07.2011 |
8 |
IODA 2011 |
Tavira (POR) |
POR |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
510 |
02.07.2011 |
4 |
MCR - O krale Šumavy
| Lipno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
|
511 |
02.07.2011 |
2 |
Šilhánkuv memorial
| Veľké Dářko (CZE) |
CZE |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
|
356 |
02.07.2011
| 2 |
Mayerov memoriál
| Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
210 |
02.07.2011
| 2 |
Memorial Jozefa Pavúra
| Orava |
TJ MOTOR YACHT |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
5 |
- |
- |
- |
|
6058 |
02.07.2011 |
2 |
VIII ragaty Zar
| Medzybrodzie (POL) |
POL |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6059 |
02.07.2011 |
2 |
Regata 51.MDF
| Šibenik (CRO) |
CRO |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
942 |
04.07.2011 |
13 |
Reprezentačné sústredenie 420 II |
Zadar (CRO) |
Simon Dekleva |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
943 |
04.07.2011 |
13 |
Reprezentačné sústredenie LAR II |
Zadar (CRO) |
Peter Mosný |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
952 |
04.07.2011 |
12 |
Sustredeni Europa |
Veľké Dářko (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
602 |
05.07.2011 |
1 |
Match racing Sea Wind |
Šírava |
FYC Sobrance |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6029 |
07.07.2011 |
10 |
ISAF Youth Sailing World Championship 2011
| Zadar (CRO) |
CRO |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
904 |
08.07.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Liptovská Mara |
Miroslav Baran |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
357 |
09.07.2011
| 2 |
Regata mládežníckej osady
| Domaša |
YC MO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
306 |
09.07.2011
| 2 |
Pohár Tatum
| Šírava |
JK Tatum |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6073 |
09.07.2011 |
2 |
Závod mladých nádejí
| Veľké Dářko (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
|
209 |
15.07.2011
| 3 |
MSR -KJP
| Orava |
KVO Orava, YC Trenčín |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
307 |
16.07.2011
| 2 |
Far East Cup
| Šírava |
FYC Sobrance |
3 |
- |
5 |
- |
5 |
- |
5 |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
115 |
16.07.2011 |
2 |
Lavela Match Racing III. |
Senec |
LaVela |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
368 |
16.07.2011 |
2 |
Lenivé kapre
| Domaša |
ATU KE |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6071 |
16.07.2011 |
2 |
Bambusová regata
| Veľké Dářko (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
1 |
- |
- |
- |
|
6031 |
17.07.2011 |
8 |
MS Masters |
San Francisco (USA) |
USA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
603 |
17.07.2011 |
1 |
RC Šírava Cup |
Šírava |
FYC Sobrance |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6089 |
17.07.2011 |
7 |
CAMPIONATO ITALIANO ASSOLUTO DALTURA |
Terst (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
|
916 |
18.07.2011 |
7 |
Reprezentačné sústredenie |
Šírava |
Peter Mosný, Giedrius Alksnevi |
2 |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
309 |
21.07.2011
| 4 |
Veľká cena Slovenska - MMSR
| Šírava |
FYC Sobrance |
7 |
- |
7 |
7 |
7 |
- |
7 |
7 |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
7 |
- |
- |
- |
|
6106 |
25.07.2011 |
6 |
Formula Windsurfing Polish Open |
Sopot (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
910 |
26.07.2011 |
6 |
Reprezentačné sústredenie |
Orava |
Giedrius Alksnevicius, Ján Kaň |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
6105 |
26.07.2011 |
5 |
Kite Course Racing European Championship |
Sopot (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9 |
|
944 |
28.07.2011 |
9 |
Reprezentačné sústredenie Vaurien |
Lembruch (GER) |
Peter Mosný |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6086 |
28.07.2011 |
4 |
Tall Ship races
| Stavanger (NOR) |
NOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
211 |
29.07.2011
| 3 |
Interpohár - Olympijske nadeje
| Orava |
YC Martin |
6 |
6 |
6 |
6 |
4 |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
6 |
- |
- |
3 |
|
6032 |
30.07.2011 |
7 |
Vaurien World Championship
| Lembruch (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
358 |
30.07.2011
| 2 |
Bogárka Cup 2011
| Domaša |
JK Dobrá |
4 |
- |
4 |
4 |
4 |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
4 |
- |
- |
- |
|
310 |
30.07.2011 |
2 |
25.ročník V.C Top 24
| Šírava |
JK Šírava |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
251 |
30.07.2011
| 2 |
Liptovská kryha - PLM
| Liptovská Mara |
YC Limar |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6033 |
01.08.2011 |
14 |
London Olympic Games Test Event |
Weymoth & Portland (GBR) |
GBR |
- |
- |
7 |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6030 |
02.08.2011 |
4 |
Intervela
| Riva del Garda (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
512 |
05.08.2011 |
3 |
Beskydská regata
| Žermanice (CZE) |
CZE |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
|
6034 |
06.08.2011 |
2 |
32.Laser Grand Prix |
Wolfgangsee (AUT) |
AUT |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
360 |
06.08.2011
| 2 |
Domašský lodivod 2011
| Domaša |
YC Victory |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
311 |
06.08.2011 |
2 |
Cassovia Cup
| Šírava |
Cassovia |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
116 |
06.08.2011 |
2 |
Lavela Match Racing IV. |
Senec |
LaVela |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
369 |
06.08.2011 |
2 |
FUN premiera 4 |
Domaša |
ATU KE |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6035 |
07.08.2011 |
8 |
470 and 420 Junior European Championships |
Nieuwpoort (BEL) |
BEL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
945 |
07.08.2011 |
7 |
Reprezentačné sústredenie 420 III |
Nieuwpoort (BEL) |
Simon Dekleva |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6091 |
07.08.2011 |
6 |
National Offshore Championship 2011North Aegean International Sailing Week 2011 |
Skopelos (GRE) |
GRE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
|
6036 |
08.08.2011 |
8 |
Europe World Championship |
Lake Como (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
|
257 |
12.08.2011
| 3 |
O pohár primátora L.Mikuláš
| Liptovská Mara |
TJ Fatran |
3 |
- |
5 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
5 |
- |
- |
- |
|
922 |
13.08.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Šírava |
Giedrius Alksnevicius |
2 |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
359 |
13.08.2011
| 2 |
YC Zátoka Cup 2011
| Domaša |
YC Zátoka |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
370 |
13.08.2011 |
2 |
WS Junior Cup
| Domaša |
ATU KE |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6074 |
15.08.2011 |
7 |
Univerziada Shenzhen 2011
| Shenzehen (CHN) |
CHN |
- |
- |
10 |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6060 |
17.08.2011 |
6 |
OTP Junior Hungarian Youth Championship 2011 |
Balaton (HUN) |
HUN |
7 |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
513 |
18.08.2011
| 4 |
MS Veterán Evropa
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
|
6068 |
18.08.2011 |
4 |
OTP Junior Hungarian Youth Championship 2011
| Balatonfüred (HUN) |
HUN |
- |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
153 |
19.08.2011 |
3 |
O Pohhár primatora mesta Piešťan
| Slňava |
TJ Slnava Piestany |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
911 |
20.08.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Orava |
Milan Naništa |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
312 |
20.08.2011 |
2 |
Pohár FYC |
Šírava |
FYC Sobrance |
3 |
- |
- |
- |
2 |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
258 |
20.08.2011
| 2 |
O putovný pohár KJP - PLM
| Liptovská Mara |
TJ Fatran |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
|
213 |
20.08.2011
| 2 |
O putovný pohár Matúša Čáka
| Orava |
YC Trenčín |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
|
6101 |
20.08.2011 |
1 |
Velka cena ALT Melges 2011
| Lipno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
946 |
21.08.2011 |
7 |
Reprezentačné sústredenie Q,LAR, 420 |
Neusiedel an See (AUT) |
Peter Mosný |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6037 |
22.08.2011 |
6 |
Austrian Youth championship
| Neusiedel an See (AUT) |
AUT |
7 |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6038 |
25.08.2011 |
4 |
Laser Europa Cup - Austria |
Wolfgangsee (AUT) |
AUT |
- |
4 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6075 |
25.08.2011 |
3 |
Campionati Italiani 2011
| Lake Como (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6104 |
25.08.2011 |
1 |
Mistrovství ČR
| Lipno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6108 |
25.08.2011 |
4 |
Polish Europa Cup |
Puck (POL) |
POL |
- |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
905 |
27.08.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Liptovská Mara |
Miroslav Baran |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
515 |
27.08.2011 |
2 |
Gagan regata |
Vranovská priehrada (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
514 |
27.08.2011 |
4 |
Mistrovství ČR
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
361 |
27.08.2011
| 2 |
O pohár starostu Holčíkoviec
| Domaša |
TJ Domaša-Vranov |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
313 |
27.08.2011 |
2 |
Memorial V.Serugu |
Šírava |
JK Šírava |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6069 |
27.08.2011 |
2 |
Pokal Val navtika 2011
| Izola (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6088 |
27.08.2011 |
3 |
Splieth Regatta 2011
| Kiel (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
314 |
01.09.2011
| 3 |
Majstrovstvá oblasti Z.Šírava
| Šírava |
JK Tatum |
4 |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
371 |
01.09.2011 |
2 |
FUN premiera 5 |
Domaša |
ATU KE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
373 |
01.09.2011
| 2 |
SP FINN-Domaša 2011
| Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6039 |
02.09.2011 |
3 |
Laser Europa Cup - Hungary |
Balatonfured (HUN) |
HUN |
- |
4 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6040 |
02.09.2011
| 2 |
Puchar Beskydow
| Zarzece (POL) |
POL |
6 |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
|
516 |
02.09.2011 |
3 |
Lipno regata
| Lipno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
5 |
5 |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
|
6041 |
03.09.2011 |
8 |
MS Raceboard
| Hospitalet (ESP) |
ESP |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6042 |
03.09.2011 |
2 |
Essener Segelwoche
| Baldeneysee (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
934 |
03.09.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Senec |
Peter Mosný |
2 |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
517 |
03.09.2011 |
2 |
Vítr z vinohradu |
Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
259 |
03.09.2011
| 2 |
O pohár primátora Ružomberka - PLM
| Liptovská Mara |
YC Limar |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
|
117 |
03.09.2011 |
2 |
Pohár SNP |
Senec |
Dynamo BA |
2 |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6070 |
03.09.2011 |
1 |
Savrinska regata
| Izola (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6043 |
08.09.2011 |
4 |
Laser EC |
Neusiedel an See (AUT) |
AUT |
- |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6044 |
10.09.2011 |
4 |
European Master Games |
Lignano (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
935 |
10.09.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Senec |
Peter Mosný |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
924 |
10.09.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Šírava |
Giedrius Alksnevicius |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
912 |
10.09.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Orava |
Milan Naništa |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
362 |
10.09.2011
| 2 |
15.míľ po Domaši - 36.ročník
| Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
118 |
10.09.2011
| 2 |
Pohár Slovana - Memorial Tonky Malej
| Senec |
Slovan |
3 |
- |
5 |
- |
5 |
- |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6072 |
10.09.2011 |
2 |
Hornická regata
| Žermanice (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
6083 |
10.09.2011 |
1 |
SSC 18 - I
| Izola (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6081 |
11.09.2011 |
1 |
SSC 18 - II
| Izola (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
604 |
15.09.2011 |
1 |
Sea Wind cup |
Šírava |
FYC Sobrance |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
372 |
15.09.2011 |
2 |
100 km Domaše |
Domaša |
ATU KE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
518 |
16.09.2011 |
3 |
Mistrovství ČR
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
923 |
17.09.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Domaša |
Giedrius Alksnevicius |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
315 |
17.09.2011
| 2 |
29.ročník o Vinniansky strapec
| Šírava |
FYC Sobrance |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
119 |
17.09.2011 |
2 |
Jesenná regata
| Senec |
Tatran |
5 |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
299 |
17.09.2011
| 2 |
Pretek H2O
| Orava |
H2O Centrum Namestovo |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
3 |
|
6076 |
17.09.2011 |
2 |
PUCHAR PREZYDENTA KRAKOWA 2011
| Krakow (POL) |
POL |
5 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
6077 |
17.09.2011 |
2 |
Modry hrozen
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6099 |
17.09.2011 |
2 |
ABS Šibenik 2011
| Šibenik (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
|
403 |
18.09.2011
| 5 |
MMSR Elektrovod cup ORC 40+
| Šibenik (CRO) |
Dynamo BA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6045 |
22.09.2011 |
4 |
Hungarian Championship |
Balatonkenese (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6078 |
22.09.2011 |
4 |
Cico 2011 - Campionato Italiano Classi Olimpiche
| Garda lake (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
520 |
23.09.2011 |
3 |
Mistrovství ČR
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
7 |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
949 |
23.09.2011 |
3 |
Individuálne sústredenie LASER, OPTIMIST - III |
Nové Mlyny (CZE) |
Peter Mosný |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
519 |
24.09.2011 |
2 |
Pohár ALT FB |
Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
|
316 |
24.09.2011
| 2 |
Gulášová regata
| Šírava |
Cassovia |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
260 |
24.09.2011 |
2 |
Jesenná bobria regata |
Liptovská Mara |
YC Limar |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
|
215 |
24.09.2011
| 1 |
O pohár primátora Námestova |
Orava |
TJ MOTOR YACHT |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
3 |
- |
- |
- |
|
216 |
24.09.2011 |
2 |
Modrá stuha Nosíc
| Nosice |
YCP. Bystrica |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
3 |
|
120 |
24.09.2011
| 2 |
Pohár STU |
Senec |
Slavia STU |
3 |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6082 |
24.09.2011 |
2 |
SSC 18 - III
| Velenije (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6090 |
28.09.2011 |
5 |
Open Croatian championship ORC I
| Pula (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
|
925 |
01.10.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Šírava |
Giedrius Alksnevicius |
2 |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
906 |
01.10.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Liptovská Mara |
Miroslav Baran |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
|
521 |
01.10.2011 |
2 |
Poslední vítr |
Brno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
|
363 |
01.10.2011
| 1 |
Kapurková regata
| Domaša |
|
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
217 |
01.10.2011
| 2 |
Jesenna regata |
Orava |
TJ MOTOR YACHT |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
3 |
- |
- |
- |
|
214 |
01.10.2011 |
1 |
Modrá stuha Oravy
| Orava |
TJ JachtklubSlávia D.K. |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
3 |
|
121 |
01.10.2011 |
2 |
Wallnerov Memoriál
| Senec |
Slavia Senec |
2 |
- |
5 |
- |
2 |
- |
- |
5 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6079 |
01.10.2011 |
4 |
Česká námorná ralley
| Chorvatsko |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6084 |
01.10.2011 |
1 |
Skipper Cup 2011
| Portorož (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6103 |
01.10.2011 |
2 |
Cena Bordochem
| Hlučín (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
|
6046 |
07.10.2011
| 3 |
Puchar Rybnika
| Rybnik (POL) |
POL |
6 |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
|
936 |
08.10.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Senec |
Peter Mosný |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
261 |
08.10.2011
| 2 |
Modrá stuha L.Mary |
Liptovská Mara |
JK Liptovska Mara |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
|
122 |
08.10.2011
| 2 |
Októbrová regata
| Senec |
Dynamo BA |
2 |
- |
3 |
- |
2 |
- |
- |
5 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6093 |
09.10.2011 |
1 |
43rd Barcolana
| Terst (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
|
522 |
14.10.2011
| 3 |
Mistrovství ČR
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
7 |
- |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
|
124 |
15.10.2011 |
2 |
Lavela Match Racing V. |
Senec |
LaVela |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
123 |
15.10.2011
| 2 |
Majstrovstvá SR Q match race
| Senec |
Slovan |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6085 |
16.10.2011 |
1 |
Zakljucna regata 2011
| Portorož (SLO) |
SLO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6080 |
20.10.2011 |
4 |
Open sailing regata - friendship 2011
| Odessa (UKR) |
UKR |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6047 |
21.10.2011 |
9 |
RS:X Youth European Windsurfing Championships |
Cagliari (ITA) |
ITA |
- |
- |
4 |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
937 |
22.10.2011 |
2 |
Lokálne sústredenie |
Senec |
Peter Mosný |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
125 |
22.10.2011
| 2 |
Tatran Cup
| Senec |
Tatran |
5 |
- |
5 |
- |
3 |
- |
- |
5 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
5 |
- |
- |
- |
|
6100 |
22.10.2011 |
2 |
Winter Cup 2011
| Šibenik (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
|
6048 |
24.10.2011 |
6 |
ME Raceboard Masters |
Sardínia (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6087 |
28.10.2011 |
2 |
"MČR - Velká cena Prahy
| Praha (CZE) |
|
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
605 |
30.10.2011 |
1 |
RC Jessená Regatta 2011
| Senec |
FYC |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6094 |
04.11.2011 |
3 |
Marina Kornati Cup
| Biograd (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
|
6049 |
06.11.2011 |
6 |
ISAF Sailing World Cup - Sail Melbourne |
Melbourne (AUS) |
AUS |
- |
- |
8 |
8 |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6095 |
11.11.2011 |
3 |
Jabuka 2011
| Vodice (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
|
606 |
12.11.2011 |
1 |
RC FYC Slovakia Cup 2011
| Senec |
FYC |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6092 |
12.11.2011 |
1 |
Europa cup
| Kroměříž (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
|
6050 |
18.11.2011 |
3 |
Cup Opatija |
Opatija (CRO) |
CRO |
- |
- |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
607 |
26.11.2011 |
1 |
RC MMSR 2011
| Senec |
FYC |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6109 |
03.12.2011 |
15 |
ISAF Sailing World Championships
| Perth (AUS) |
AUS |
- |
- |
10 |
10 |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
950 |
08.12.2011 |
4 |
Individuálne sústredenie LASER, OPTIMIST - IV |
Pula (CRO) |
Peter Mosný |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6001 |
14.12.2011 |
6 |
Sail Melbourne 2010 |
Melbourne (AUS) |
AUS |
- |
- |
8 |
8 |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |