Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2011

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2011

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR  Vzostupne S38 IMS NL
6049 06.11.2011 6 ISAF Sailing World Cup - Sail Melbourne Melbourne (AUS) AUS - - 8 8 8 - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
6050 18.11.2011 3 Cup Opatija Opatija (CRO) CRO - - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - -
6048 24.10.2011 6 ME Raceboard Masters Sardínia (ITA) ITA - - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6047 21.10.2011 9 RS:X Youth European Windsurfing Championships Cagliari (ITA) ITA - - 4 4 - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6045 22.09.2011 4 Hungarian Championship Balatonkenese (HUN) HUN - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6044 10.09.2011 4 European Master Games Lignano (ITA) ITA - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6043 08.09.2011 4 Laser EC Neusiedel an See (AUT) AUT - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6039 02.09.2011 3 Laser Europa Cup - Hungary Balatonfured (HUN) HUN - 4 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6041 03.09.2011 8 MS Raceboard Hospitalet (ESP) ESP - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6042 03.09.2011 2 Essener Segelwoche Baldeneysee (GER) GER - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6038 25.08.2011 4 Laser Europa Cup - Austria Wolfgangsee (AUT) AUT - 4 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6037 22.08.2011 6 Austrian Youth championship Neusiedel an See (AUT) AUT 7 - 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6034 06.08.2011 2 32.Laser Grand Prix Wolfgangsee (AUT) AUT - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6032 30.07.2011 7 Vaurien World Championship Lembruch (GER) GER - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6033 01.08.2011 14 London Olympic Games Test Event Weymoth & Portland (GBR) GBR - - 7 7 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6035 07.08.2011 8 470 and 420 Junior European Championships Nieuwpoort (BEL) BEL - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - -
6031 17.07.2011 8 MS Masters San Francisco (USA) USA - - - - - - - - 10 - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6030 02.08.2011 4 Intervela Riva del Garda (ITA) ITA - - - - 7 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
936 08.10.2011 2 Lokálne sústredenie Senec Peter Mosný 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
937 22.10.2011 2 Lokálne sústredenie Senec Peter Mosný 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6001 14.12.2011 6 Sail Melbourne 2010 Melbourne (AUS) AUS - - 8 8 8 - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
935 10.09.2011 2 Lokálne sústredenie Senec Peter Mosný 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
925 01.10.2011 2 Lokálne sústredenie Šírava Giedrius Alksnevicius 2 - 2 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
934 03.09.2011 2 Lokálne sústredenie Senec Peter Mosný 2 - 2 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
922 13.08.2011 2 Lokálne sústredenie Šírava Giedrius Alksnevicius 2 - 2 - 2 - 2 - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL