Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2011

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2011

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX  Vzostupne BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
942 04.07.2011 13 Reprezentačné sústredenie 420 II Zadar (CRO) Simon Dekleva - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
943 04.07.2011 13 Reprezentačné sústredenie LAR II Zadar (CRO) Peter Mosný - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6050 18.11.2011 3 Cup Opatija Opatija (CRO) CRO - - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - -
6048 24.10.2011 6 ME Raceboard Masters Sardínia (ITA) ITA - - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6046 07.10.2011 3 Puchar Rybnika Rybnik (POL) POL 6 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6045 22.09.2011 4 Hungarian Championship Balatonkenese (HUN) HUN - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6044 10.09.2011 4 European Master Games Lignano (ITA) ITA - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6043 08.09.2011 4 Laser EC Neusiedel an See (AUT) AUT - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6039 02.09.2011 3 Laser Europa Cup - Hungary Balatonfured (HUN) HUN - 4 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6040 02.09.2011 2 Puchar Beskydow Zarzece (POL) POL 6 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6041 03.09.2011 8 MS Raceboard Hospitalet (ESP) ESP - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6042 03.09.2011 2 Essener Segelwoche Baldeneysee (GER) GER - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6038 25.08.2011 4 Laser Europa Cup - Austria Wolfgangsee (AUT) AUT - 4 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6037 22.08.2011 6 Austrian Youth championship Neusiedel an See (AUT) AUT 7 - 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6036 08.08.2011 8 Europe World Championship Lake Como (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - -
6034 06.08.2011 2 32.Laser Grand Prix Wolfgangsee (AUT) AUT - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6032 30.07.2011 7 Vaurien World Championship Lembruch (GER) GER - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6035 07.08.2011 8 470 and 420 Junior European Championships Nieuwpoort (BEL) BEL - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - -
6030 02.08.2011 4 Intervela Riva del Garda (ITA) ITA - - - - 7 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6026 23.06.2011 4 German Open Mohnesee (GER) GER - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6027 29.06.2011 5 FINN intern. österr. Staatsmeisterschaft Mondsee (AUT) AUT - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6028 02.07.2011 8 IODA 2011 Tavira (POR) POR 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6025 18.06.2011 8 ORCi World Championships Cres (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 -
936 08.10.2011 2 Lokálne sústredenie Senec Peter Mosný 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
937 22.10.2011 2 Lokálne sústredenie Senec Peter Mosný 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL