Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2012

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2012

Strana 1 z 11 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6060 28.02.2012 5 Andalusian Olympic week Cadiz (ESP) ESP - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 -
6062 07.03.2012 5 Split Olymcic Sailing Week Split (CRO) CRO - - 6 - 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - -
6002 16.03.2012 3 Laser Europa Cup Koper Koper (SLO) SLO - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6001 16.03.2012 9 Finn European championship Scarlino (ITA) ITA - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
963 17.03.2012 2 LS Západ I Senec Jakub Kaňuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6003 20.03.2012 9 MS RS:X Cadiz (ESP) ESP - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6004 23.03.2012 4 Laser Europa Cup Torbole Torbole (ITA) ITA - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6005 24.03.2012 2 Split regatta Split (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
6006 28.03.2012 4 Uskršnja Regatta Vodice (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 -
964 31.03.2012 2 LS Západ II Senec Jakub Kaňuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
101 31.03.2012 2 Úvodné preteky Senec Tatran 2 - 2 - 2 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
901 02.04.2012 7 Optimist I/LAR I - REPRE Portorož (SLO) Peter Mosný 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
902 02.04.2012 7 420 I - REPRE Izola (SLO) Jakub Kaňuk - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6008 06.04.2012 4 Laser Europa Cup - Hyeres Hyeres (FRA) FRA - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6007 06.04.2012 4 Izola Spring cup 2012 Izola (SLO) SLO - 5 5 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - -
6061 06.04.2012 3 Velikonocna_regata_2012 Portorož (SLO) SLO 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6009 07.04.2012 3 Trophée Virginio Bruni Tedeschi - 2012 Le Lavandou (FRA) FRA - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
102 07.04.2012 2 Veľkonočná regata Senec Slavia STU 2 - 2 - 2 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
6010 10.04.2012 7 World Laser Standard Junior Championship Buenos Aires (ARG) ARG - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6011 13.04.2012 4 Laser Europa Cup - Lugano Lugano (SUI) SUI - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
965 14.04.2012 2 LS Západ III Senec Jakub Kaňuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
103 14.04.2012 2 Veľká Cena Bratislavy Senec Slovan 3 - 3 - 3 - 5 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
401 21.04.2012 4 MMSR ORCi Zlarin (CRO) FYC Slovakia - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - -
104 21.04.2012 2 Majstrovstvá Bratislavy Senec LaVela 4 - 4 - 4 - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - 4 - - -
6012 28.04.2012 2 Blue Sky Racingdays Neusiedler (AUT) AUT - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 11 >> Prejdi na stranu >>  1  10  11      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL