Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2012

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2012

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
958 16.06.2012 1 LS Stred II Liptovská Mara Babjak, Brestovský M. 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
356 16.06.2012 2 Majstrovstvá oblasti Domaša YC Zátoka 4 - - - 4 - - - - - - 4 - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
304 16.06.2012 2 Pohár starostu Kaluže Zemplínska Šírava J.K.Z.Šírava 2 - - - 2 - 2 - - - - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
204 16.06.2012 2 Oravské fukoty – majstrovstvá oblasti Orava Klub športového jachtingu žili 4 - - - 4 - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - 4 - 5 - - 4
112 16.06.2012 2 Lavela Match Racing I. Senec Lavela - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6067 20.06.2012 4 Kieler Woche Kiel (GER) GER - - 8 8 8 - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
6075 21.06.2012 3 MMČR Vranov (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - -
6026 22.06.2012 4 Laser masters EC Attersee (AUT) AUT - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
906 22.06.2012 3 LAR III - REPRE Liptovská Mara Gedrius Alksnevicius - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6027 23.06.2012 7 European Championship Punta Ala (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 -
952 23.06.2012 2 LS Sever II Orava Ján Kaňuk 2 - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
357 23.06.2012 2 Pretek KJP Domaša JK Domaša Poľany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
305 23.06.2012 2 Modrá struha Z.Šíravy Zemplínska Šírava Cassovia 2 - - - 2 - 2 - - - - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
255 23.06.2012 2 Fivimg Cup III - PLM Liptovská Mara TJ Fatran LM 4 - 3 - - 5 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - 4 4 - - -
205 23.06.2012 2 Slovesnko-Poľský pretek Orava Klub potapania a vodných šport 3 - - - 3 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - 3 - - -
6028 30.06.2012 9 European Laser Radial and Standard Championship 2012 Hourtin (FRA) FRA - - 9 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6029 30.06.2012 9 IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP Lignano Sabbiadoro (ITA) ITA 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
975 30.06.2012 2 LS Domaša III Domaša Gedrius Alksnevicius 2 2 2 - 2 - 2 - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
518 30.06.2012 3 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví CZE - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
517 30.06.2012 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko (CZE) CZE - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
358 30.06.2012 2 Mayerov memoriál Domaša JK Prešov - - - - 5 - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6074 30.06.2012 2 CBO Vaurien Butgebach (BEL) BEL - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
256 30.06.2012 2 O pohar strostu L.Trnovca Liptovská Mara JK Liptovska Mara - - - - - 6 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - 2 - - - -
113 30.06.2012 2 Lavela Match Racing II. Senec LaVela - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
905 01.07.2012 9 Optimist III - REPRE Lignano (ITA) Peter Mosný 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL