Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2012

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2012

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
953 13.07.2012 3 LS Sever III Orava Milan Naništa 2 - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
907 13.07.2012 3 LAR IV - REPRE Liptovská Mara Gedrius Alksnevicius - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6033 14.07.2012 8 Vaurien World Championship 2012 Douarnenez (FRA) FRA - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
360 14.07.2012 2 Regata mládežníckj osady Domaša YCMO - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
307 14.07.2012 2 Pohár TATUM Zemplínska Šírava J.K. TATUM 2 - - - 3 - 2 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
114 14.07.2012 2 Lavela Match Racing III. Senec LaVela - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6069 14.07.2012 2 Bermuda cup Slezká Harta (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
976 21.07.2012 2 LS Domaša IV Domaša Beránek Karol 2 2 2 - 2 - 2 - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
909 21.07.2012 5 EUROPA I -REPRE CZE CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
308 21.07.2012 2 Far East Cup Zemplínska Šírava FYC Sobrance 3 - - - 3 - 5 - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
257 21.07.2012 2 O pohár primátora L.Mikuláš Liptovská Mara TJ Fatran LM 5 - 5 - - 5 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - 2 5 - - -
6034 27.07.2012 10 World 420 Championships Neusiedler (AUT) AUT - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
908 27.07.2012 10 420 II - REPRE Neusiedler (AUT) Jakub Kaňuk - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
521 27.07.2012 3 Beskydska regata Žermanice (CZE) CZE 6 6 6 5 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6035 28.07.2012 15 Oplympijsé hry Londýn 2012 Weymouth (GBR) GBR - - 12 12 12 - - - 12 - - - - - - - - - - - - - - - - 12 - - - - -
361 28.07.2012 2 Bogárka Cup 2012 Domaša JK Dobrá 2 - - - 3 - - - - - - 3 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6036 02.08.2012 3 Open Finland Championship Helsinky (FIN) FIN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 -
954 03.08.2012 3 LS Sever IV Orava Ján Kaňuk 2 - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
911 03.08.2012 3 LAR V -REPRE Liptovská Mara Gedrius Alksnevicius - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6038 04.08.2012 7 Eurosaf Youth sailing european championship Aarhus (DEN) DEN - - 9 - - - 9 - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6037 04.08.2012 8 World Championship Helsinky (FIN) FIN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 -
982 04.08.2012 2 LS Východ IV Zemplínska Šírava Martin Bonga 2 2 2 - 2 - 2 - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
960 04.08.2012 2 LS Stred IV Liptovská Mara Babjak, Brestovský M. 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
522 04.08.2012 2 Modrá stuha Plumlova Plumlov (CZE) CZE - - 3 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - -
309 04.08.2012 2 V.C. TOP-24 26.ročník Zemplínska Šírava J.K. Z. Šírava - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL