Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2013

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2013

Strana 1 z 11 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
9001 01.01.2013 2 Testovacie preteky Regis SVK 2 2 2 2 2 2 2 2 2 - - 2 - 2 2 - - 2 2 2 - - - - - 2 2 2 - 2 2
6001 02.02.2013 6 RS:X World Championship Buzios (BRA) BRA - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5001 04.03.2013 7 Bacardi Miami Sailing Week Miami (USA) USA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
919 16.03.2013 2 LS Západ I Senec J.Kanuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
6004 20.03.2013 10 Optimist European Championship Balatonfoldvar (HUN) HUN 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
920 23.03.2013 2 LS Západ II Senec J.Kanuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
5006 23.03.2013 3 XV Torbole Europa Meeting Lago di Garda (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
952 25.03.2013 7 Sustredenie Europa I Lago di Garda (ITA) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
951 25.03.2013 7 Reprezentacia I. LAR, L47, Q a 420 Izola (SLO) Gedrius Alksnevicius, J.Kaňuk 2 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
953 27.03.2013 12 Sústredenie RAC, T293 Peljesac (CRO) P.Pollak - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6002 28.03.2013 5 Izola Spring Cup Izola (SLO) SLO - 5 5 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - -
6003 30.03.2013 8 ISAF Sailing World Cup Palma Palma de Majorca (ESP) ESP - - 8 8 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
954 02.04.2013 16 Sústrednie RS:X Hyeres (FRA) P.Pollak - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
101 06.04.2013 2 Úvodné preteky Senec LaVela 2 2 2 - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
921 06.04.2013 2 LS Západ III Senec J.Kanuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
955 12.04.2013 3 Reprezentácia Q I Cilistovo (Gabčíkovo) P.Mosný 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
402 13.04.2013 8 Offshore sailing week Split (CRO) TRIM Zvolen - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - -
102 13.04.2013 2 VC Bratislavy Senec JK Tatran Bratislava 3 5 3 - 3 - 3 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
922 13.04.2013 2 LS Západ IV Senec J.Kanuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
6005 19.04.2013 7 ISAF Sailing World Cup Hyeres Heyres (FRA) FRA - - 8 8 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
103 20.04.2013 2 Majstrovstvá Bratislavy Senec Tatran 4 4 4 - 4 - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - -
923 20.04.2013 2 LS Západ V Senec J.Kanuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
403 21.04.2013 2 Grand Prix Slovakia Šibenik (CRO) FYC Slovakia - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 -
5002 26.04.2013 3 MVM Balaton Melges24 Regatta – Europa Cup Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
104 27.04.2013 2 Aprílová regata Senec Sl. STU 3 3 3 - 2 - 3 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 11 >> Prejdi na stranu >>  1  10  11      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL