Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2013

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2013

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
905 14.06.2013 3 LS Sever V. Orava M.Nanista 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
5027 14.06.2013 3 Finsky Pohar 2 Hanko (FIN) FIN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
304 15.06.2013 2 Pohár starostu Kaluže Zemplínska Šírava J.K.Šírava 2 - - - 2 - 2 - - - - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
255 15.06.2013 2 Fiving cup II. - PLM Liptovská Mara Limar LM 2 - 4 - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - 4 5 - - -
912 15.06.2013 1 LS Stred VI Liptovská Mara M.Babjak,M.Brestovsky 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
927 15.06.2013 2 LS Západ IX Senec J.Kanuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
939 15.06.2013 2 LS Východ II Zemplínska Šírava M.Bonga 2 - 2 - 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5007 15.06.2013 2 Mladý vítr Terlicko (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5013 15.06.2013 3 Medzinárodné majstrovstvá Maďarska triedy Laser Balatonfured (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6008 21.06.2013 8 ORCi World Championship Ancona (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 -
961 21.06.2013 9 Sústredenie 420 - IV Kiel (GER) J.Kaňuk - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6009 22.06.2013 8 Kieler Woche Kiel (GER) GER - 5 8 8 8 - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
356 22.06.2013 3 Regata KJP Domaša JK Poľany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
305 22.06.2013 2 Modrá stuha Z.Šíravy Zemplínska Šírava J.K.Tatum 3 - - - 2 - 2 - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
203 22.06.2013 2 LEKA CUP Orava Yacht club - H2O centrum 5 3 3 - 2 - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - 5 - - 3
913 22.06.2013 1 LS Stred VII Liptovská Mara M.Babjak,M.Brestovsky 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
933 22.06.2013 2 LS Domaša III Domaša K.Beranek 2 - 2 - 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5010 22.06.2013 1 Blaus Band Neusiedler See Rakusko (A AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
944 22.06.2013 2 LS Západ XIII Senec J.Kanuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5030 25.06.2013 1 Regata najdlhsieho dna Espoo (FIN) FIN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
504 28.06.2013 3 MČR Veľké Dářko (CZE) CZE - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5014 28.06.2013 3 Balaton laser worlds Pre-regatta Balatonfured (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6010 29.06.2013 9 Optimist IODA European Championship Balatonfoldvar (HUN) HUN 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
505 29.06.2013 2 Šilhánkuv memorial Veľké Dářko (CZE) CZE - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
506 29.06.2013 3 O krále Šumavy Lipno (CZE) CZE - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - -

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL