Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2013

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2013

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6012 13.07.2013 7 Vaurien World Championship Sanxenxo (ESP) ESP - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
307 13.07.2013 2 Pohár TATUM Zemplínska Šírava J.K. TATUM 2 - - - 2 - 2 - - - - 2 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
915 13.07.2013 2 LS Stred IX Liptovská Mara M.Babjak,M.Brestovsky 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
934 13.07.2013 2 LS Domaša IV Domaša K.Beranek 2 - 2 - 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5018 13.07.2013 2 Bermuda CUP Slezká Harta (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6013 15.07.2013 11 IODA Optimist World Championship Riva del Garda (ITA) ITA 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1006 15.07.2013 5 Letný tábor VI - Domaša Domaša Patrik Pollák, Karol Beránek 2 - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
6015 19.07.2013 9 Europeans Warnemunde (GER) GER - - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6014 19.07.2013 9 ISAF Youth Sailing World Championship Limassol (CYP) CYP - - 10 - - - 10 - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
508 19.07.2013 3 Beskydska regata Žermanické přehradě (CZE) CZE 6 6 6 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
359 20.07.2013 2 Regata Mládežníckej osady Domaša YC MO - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
355 20.07.2013 2 Čerešnička Domaša ATU Košice 5 - - - 3 - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
941 20.07.2013 2 LS Východ IV Zemplínska Šírava M.Bonga 2 - 2 - 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
966 20.07.2013 4 Reprezentacia IV. LAR, L47 Liptovská Mara Gedrius Alksnevicius - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
977 20.07.2013 2 LS Stred D1 Liptovská Mara M.Babjak,M.Brestovsky 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
5016 20.07.2013 2 YES Cup 2013 Weiden am See (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6016 22.07.2013 9 420 World Championship Valencia (ESP) ESP - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1002 22.07.2013 5 Letný tábor II - Senec Senec Jakub Kaňuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1009 22.07.2013 5 Letný tábor IX - Orava Orava Michaela Lehotová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
901 23.07.2013 1 LS Sever I. Orava M.Lehotová 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
967 26.07.2013 3 Reprezentacia VI. LAR, L47 Zemplínska Šírava Gedrius Alksnevicius - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5019 26.07.2013 3 CIRCOLO VELA TORBOLE Lago di Garda (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5028 26.07.2013 3 Finsky Pohar 3 Yyteri (FIN) FIN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6017 27.07.2013 5 470 Junior World Championships La Rochelle (FRA) FRA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
360 27.07.2013 2 Bogárka Cup 2013 Domaša JK Dobrá 4 - - - 4 - - - - - - 4 - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL