Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2013

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2013

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR  Vzostupne S38 IMS NL
6022 05.09.2013 10 Open 470 European Championships Formia (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - -
6024 18.09.2013 4 Finn national Championship Balatonfoldvar (HUN) HUN - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6020 23.08.2013 8 Finn Gold cup Tallin (EST) EST - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6021 04.09.2013 5 Finn masters European Cup Tihany (HUN) HUN - - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6017 27.07.2013 5 470 Junior World Championships La Rochelle (FRA) FRA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
6018 30.07.2013 11 470 World Championships La Rochelle (FRA) FRA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
6019 14.08.2013 9 International 420 Class Junior European Championship Pwllheli (GBR) GBR - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - -
6015 19.07.2013 9 Europeans Warnemunde (GER) GER - - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6016 22.07.2013 9 420 World Championship Valencia (ESP) ESP - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6013 15.07.2013 11 IODA Optimist World Championship Riva del Garda (ITA) ITA 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6014 19.07.2013 9 ISAF Youth Sailing World Championship Limassol (CYP) CYP - - 10 - - - 10 - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6012 13.07.2013 7 Vaurien World Championship Sanxenxo (ESP) ESP - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
520 05.10.2013 2 Poslední vítr Brno (CZE) CZE - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
519 28.09.2013 2 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice (CZE) CZE 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
517 21.09.2013 2 Modrý Hrozen Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
516 14.09.2013 3 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice (CZE) CZE 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
515 02.09.2013 5 Raceboard World Championship Pavlov (CZE) CZE - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
514 31.08.2013 2 Grand prix Bohemia Máchovo Jezero (CZE) CZE - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
512 29.08.2013 4 MČR Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - - - 5 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
511 22.08.2013 4 Mistrovství ČR, závod olympijských nadějí Nové Mlýny (CZE) CZE 7 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
509 01.08.2013 4 MČR Lipno (CZE) CZE - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
401 21.09.2013 7 SAG ELEKTROVOD Cup - Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej a Českej Republiky Chorvátsko YC Dynamo BA, YFA(ČR) - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - -
367 05.10.2013 1 Kapurková regata Domaša JK Prešov - - - - 2 - - - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
365 14.09.2013 2 15.míľ po Domaši,38.roč. Domaša JK Prešov - - - - 3 - - - - - - 2 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
366 28.09.2013 2 Hodzinofka Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL