Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2013

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2013

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto  Vzostupne Tech.zabezpečenie  Vzostupne OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
310 10.08.2013 2 Cassovia Cup Zemplínska Šírava J. K. Cassovia 3 - - - 2 - 3 - - - - 3 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
311 17.08.2013 2 Pohár FYC Zemplínska Šírava FYC Sobrance 3 - - - 3 - 3 - - - - 3 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
312 24.08.2013 2 Slovacia Cup cruizer Zemplínska Šírava J.K.Cassovia - - - - - - - - - - - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
308 27.07.2013 2 Far East Cup Zemplínska Šírava FYC Sobrance 5 5 3 - 3 - 3 - - - - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
309 03.08.2013 2 V.C. TOP 24 26.ročník Zemplínska Šírava J.K.Z.Šírava - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
307 13.07.2013 2 Pohár TATUM Zemplínska Šírava J.K. TATUM 2 - - - 2 - 2 - - - - 2 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
305 22.06.2013 2 Modrá stuha Z.Šíravy Zemplínska Šírava J.K.Tatum 3 - - - 2 - 2 - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
6008 21.06.2013 8 ORCi World Championship Ancona (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 -
964 05.07.2013 9 Reprezentacia V. LAR, L47 Balaton (HUN Jakub Kaňuk - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6024 18.09.2013 4 Finn national Championship Balatonfoldvar (HUN) HUN - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6010 29.06.2013 9 Optimist IODA European Championship Balatonfoldvar (HUN) HUN 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6011 06.07.2013 7 Laser 4.7 Youth World & European Championship Balatonfoldvar (HUN) HUN - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5013 15.06.2013 3 Medzinárodné majstrovstvá Maďarska triedy Laser Balatonfured (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5014 28.06.2013 3 Balaton laser worlds Pre-regatta Balatonfured (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5025 20.09.2013 3 Europa Cup 2013 Balatonfured (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
973 13.09.2013 3 Reprezentacia VIII. LAR, L47 Breitenburg (AUT) Gedrius Alksnevicius - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
520 05.10.2013 2 Poslední vítr Brno (CZE) CZE - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
975 21.09.2013 2 Reprezentácia Q V Cilistovo (Gabčíkovo) P.Mosný 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5037 03.08.2013 8 abrdeen asset managment cowes week cowes (ANG) ANG - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
367 05.10.2013 1 Kapurková regata Domaša JK Prešov - - - - 2 - - - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
365 14.09.2013 2 15.míľ po Domaši,38.roč. Domaša JK Prešov - - - - 3 - - - - - - 2 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
366 28.09.2013 2 Hodzinofka Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
364 31.08.2013 2 Pohár starostu Holčíkovce Domaša TJ Vranov nad Topľou - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
359 20.07.2013 2 Regata Mládežníckej osady Domaša YC MO - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
360 27.07.2013 2 Bogárka Cup 2013 Domaša JK Dobrá 4 - - - 4 - - - - - - 4 - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL