Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2014

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2014

Strana 1 z 12 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
1001 25.01.2014 7 ISAF Sailing World Cup Miami Miami (USA) USA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5007 27.03.2014 4 OPEN SLOVENIAN NATIONAL CHAMPIONSHIP PORTOROŽ (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1002 29.03.2014 7 ISAF Sailing World Cup Mallorca Palma de Majorca (ESP) ESP - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2013 04.04.2014 3 Sústredenie Repre LAR, 4,7 Koper (SLO) G.Alksnievicius - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5001 04.04.2014 3 The Laser EUROPA CUP 2014 Koper (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
935 05.04.2014 2 LS Západ I Senec J.Kanuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
101 05.04.2014 2 Veľká cena Bratislavy Senec Slovan 2 3 - - 3 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1004 12.04.2014 3 Puchar Elektrowni Rybnik Rybnik (POL) POL 4 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - -
936 12.04.2014 2 LS Západ II Senec J.Kanuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
102 12.04.2014 2 Pohár mládeže Senec Tatran 5 5 - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2005 14.04.2014 7 Spring cup - Repre 420 Izola (SLO) M.Bilka - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2003 14.04.2014 7 "Spring cup - Repre LAR; 4,7" Izola (SLO) G.Alksnievicius - 2 2 - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2001 14.04.2014 7 Spring cup - Repre Q Portorož (SLO) J.Kanuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1003 17.04.2014 4 Izola Spring Cup Izola (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2029 17.04.2014 11 ME a YOG kvalifikácia Torbole ( ITA) P.Pollak - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5002 17.04.2014 3 GARDA LAKE TROPHY Torbole (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023 18.04.2014 9 Prípravné sústredenie - 49er FX Garda (ITA) I.Vadura - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5006 18.04.2014 3 Easter Regatta Portorož (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1006 19.04.2014 3 Śląski Puchar Optymista Rybnik (POL) POL 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1005 19.04.2014 7 ISAF Sailing World Cup Hyeres Hyeres (FRA) FRA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
401 19.04.2014 7 Offshore Sailing Week 2014 Split Kastel (CRO) YC Trim Zvolen - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - -
103 19.04.2014 2 Aprílová regata Senec LaVela 2 2 - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5004 20.04.2014 8 TECHNO 293 EUROPEAN CHAMPIONSHIP TORBOLE (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5003 24.04.2014 4 Laser Europa Cup Italy Malcesine (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
913 26.04.2014 1 LS Stred I Liptovská Mara M.Babjak,M.Brestovsky 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 12 >> Prejdi na stranu >>  1  10  11  12      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL