Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2014

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2014

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
920 14.06.2014 2 LS Stred VIII Liptovská Mara M.Babjak,M.Brestovsky 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
902 14.06.2014 2 LS Sever II. Orava M.Lehotova 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
355 14.06.2014 2 Čerešnička Domaša ATU Košice 2 - - - 3 - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
304 14.06.2014 2 Pohár starostu Kaluže Zemplínska Šírava J.K.Šírava 2 - - - 2 - 2 - - - - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
254 14.06.2014 2 Fiving cup II. - PLM Liptovská Mara JK Liptovska Mara 2 3 - - - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - 3 - - - -
152 14.06.2014 1 Kráľovsky bahniak II Vodné dielo Kráľová KVS Kralova - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
5014 14.06.2014 1 Blaues Band 2014 Neusiedler see (ANT) ANT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5015 16.06.2014 6 2014 "ERGO HESTIA" RACEBOARD EUROPEAN CHAMPIONSHIP Sopot (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5020 20.06.2014 3 Choco CUP Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1009 21.06.2014 8 Kieler Woche Kiel (GER) GER 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
937 21.06.2014 2 LS Západ III Senec J.Kanuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
921 21.06.2014 1 LS Stred IX Liptovská Mara M.Babjak,M.Brestovsky 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
356 21.06.2014 3 Regata KJP Domaša JK Poľany - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
305 21.06.2014 2 Modrá stuha Z.Šíravy Zemplínska Šírava J.K.Tatum 2 - - - 2 - 2 - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
204 21.06.2014 2 ORAVA CUP Orava YC ORAVA 4 5 5 - 5 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - 5 - - -
1010 26.06.2014 7 Junior 470 Men, Women World Championship Cervia (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
508 27.06.2014 3 MMČR Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
938 28.06.2014 2 LS Západ IV Senec J.Kanuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
922 28.06.2014 1 LS Stred X Liptovská Mara M.Babjak,M.Brestovsky 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
909 28.06.2014 2 LS Sever IX. Vodne dielo Žilina T.Chudik 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
903 28.06.2014 2 LS Sever III. Orava Jan Kanuk 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
509 28.06.2014 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko (CZE) CZE - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
357 28.06.2014 2 Mayerov memoriál Domaša JK Prešov - - - - 5 - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
306 28.06.2014 2 Pohár FYC Zemplínska Šírava FYC Sobrance 3 - - - 3 - 3 - - - - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
252 28.06.2014 2 Fiving cup I. - PLM Liptovská Mara Limar LM 2 3 - - - 2 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - 3 - - - -

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL