Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2014

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2014

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
2007 13.07.2014 1 Burgenland Jugend Cup 1 Neusiedler (AUT) J.Kanuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1013 14.07.2014 3 Intervela 420 Garda (ITA) ITA - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2039 14.07.2014 5 Letný náborový tábor II. Domaša Karol Beránek, Pavol Lopuchovský 2 - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
905 15.07.2014 5 LS Sever V. Orava M.Lehotova 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
953 19.07.2014 2 LS Domaša V Domaša K.Beranek 2 - 2 - 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
939 19.07.2014 2 LS Západ V Slňava J.Kanuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
925 19.07.2014 2 LS Stred XIII Liptovská Mara M.Babjak,M.Brestovsky 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
309 19.07.2014 2 Far East Cup Zemplínska Šírava FYC Sobrance 3 - - - 3 - 3 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
257 19.07.2014 2 Fiving cup IV. - PLM Liptovská Mara TJ Fatran LM 3 2 - - - 3 - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - 2 - - - -
153 19.07.2014 1 Kráľovsky bahniak III Vodné dielo Kráľová KVS Kralova - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
5023 19.07.2014 1 SCNW Cup 2014 Neusiedel West (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5030 19.07.2014 7 World championship Micro Berlín (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2008 20.07.2014 1 Burgenland Jugend Cup 2 Neusiedler (AUT) J.Kanuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2028 21.07.2014 6 MS BIC Techno Brest (FRA) P.Pollak - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2040 21.07.2014 5 Letný náborový tábor III. Slňava J.Kaňuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1014 25.07.2014 10 420 World Championship Travemunde (GER) GER - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1015 26.07.2014 7 Vaurien Class World Championship Di Grosseto (ITA) ITA - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2027 26.07.2014 7 World Championship - VAU Grosetto (ITA) O.Bobek (CZE) - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
940 26.07.2014 2 LS Západ VI Slňava J.Kanuk 2 - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
926 26.07.2014 1 LS Stred XIV Liptovská Mara M.Babjak,M.Brestovsky 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
906 26.07.2014 5 LS Sever VI. Orava M.Lehotova 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - -
363 26.07.2014 2 Veľký pohár TANGO Domaša JK Prešov - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
310 26.07.2014 2 OLD BOYS I.ročník Zemplínska Šírava T.J. Metropol - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
5024 26.07.2014 2 ONE Sails Cup Breirterbrun am See (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
206 01.08.2014 3 Interpohár Orava YC Martin 6 6 6 - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL