Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2014

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2014

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN  Vzostupne VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
1022 25.09.2014 4 Majstrovstva Madarska Laser Standard Zánka (HUN) HUN - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1023 22.10.2014 11 IODA Optimist World Championship Buenos Aires (ARG) ARG 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1019 12.09.2014 3 Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski Rybnik (POL) POL 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
1020 24.09.2014 4 Majstrovstva Madarska 470 Balatonfüred (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
1018 05.09.2014 3 Puchar Beskidów Tresna (POL) POL 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
1017 08.09.2014 14 2014 ISAF Sailing World Championships Santander (ESP) ESP - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
1016 26.08.2014 6 Majstrovstva Madarska Q, L47.LR, 420 Zánka (HUN) HUN 7 7 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1015 26.07.2014 7 Vaurien Class World Championship Di Grosseto (ITA) ITA - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1013 14.07.2014 3 Intervela 420 Garda (ITA) ITA - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1014 25.07.2014 10 420 World Championship Travemunde (GER) GER - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2035 03.10.2014 3 Chiemsee Inseln marathon Chiemsee ( GER) P.Pollak - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2033 02.08.2014 8 Pripravne sustredenie Domaša P.Pollak - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2034 22.09.2014 6 MS Raceboard Catalonia ( ESP) P.Pollak - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2028 21.07.2014 6 MS BIC Techno Brest (FRA) P.Pollak - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2027 26.07.2014 7 World Championship - VAU Grosetto (ITA) O.Bobek (CZE) - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2026 10.09.2014 11 49er FX World Champ. Santander (ESP) I.Vadura - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2022 25.08.2014 9 420 World Championship Travemunde (GER) M.Bilka - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2018 05.09.2014 3 Sustredenie EURO CUP Attersee ( AUT) G.Alksnievicius - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2019 19.09.2014 3 Sustredenie EURO CUP Balaton ( HUN) G.Alksnievicius - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2009 15.08.2014 3 Interpohár, Repre Q III Olesna (CZE) J.Kanuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2010 05.09.2014 3 Interpohár, Repre Q IV Tresna (POL) J.Kanuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2011 12.09.2014 3 Interpohár, Repre Q V Rybník (POL) J.Kanuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2012 02.10.2014 4 Mrduja Optimist Cup Split (CRO) J.Kanuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2008 20.07.2014 1 Burgenland Jugend Cup 2 Neusiedler (AUT) J.Kanuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2007 13.07.2014 1 Burgenland Jugend Cup 1 Neusiedler (AUT) J.Kanuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL