Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2015

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2015

Strana 1 z 9 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
2005 18.06.2015 4 CHOCO CUP Balaton (HUN) J.Kaňuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2011 19.06.2015 3 REP Sustre + Hungarian Nationals Balatonfured (HUN) G. Alksnevicius - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6038 19.06.2015 3 5th CHOCO Cup 2015 Balaton (HUN) HUN 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6041 19.06.2015 3 Laser Flottabajnokság Balatonfured (HUN) HUN - 7 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6012 20.06.2015 8 Kieler Woche Kiel (GER) GER - 6 7 7 7 - 6 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - 6 - - -
6011 20.06.2015 7 2015 RS:X European and Youth European Windsurfing Championships & Open Trophy Mondello (ITA) ITA - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
931 20.06.2015 2 LS L.Mara 5 Liptovska Mara M.Brestovský, M.Babjak 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
924 20.06.2015 2 LS Žilina 3 Vodné dielo Žilina T.Chudík 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
511 20.06.2015 2 Bali vup Bezdrev (CZE) CZE - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
356 20.06.2015 2 Čerešnička Domaša ATU Košice 5 - - - 3 - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
306 20.06.2015 1 Modrá stuha Z.Šíravy Zemplínska Šírava J.K.Tatum 2 - - 2 2 - 2 - - 2 - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
203 20.06.2015 2 ORAVA CUP Orava KJ Orava 3 3 3 - 3 - - - - - - - - - 3 3 - - - - - - - - - - - 5 - - -
5017 20.06.2015 1 BLAUES BAND Neusieder See (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
307 21.06.2015 1 O Pohár Z.Šíravy II. Zemplínska Šírava J.K.Tatum - - - - - - - - - 2 - 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
512 26.06.2015 3 MMČR Veľké Darko (CZE) CZE - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
513 26.06.2015 3 Šilhánskuv memorial Veľké Darko (CZE) CZE - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
957 27.06.2015 2 LS Domaša 5 Domaša K.Beránek 2 - - - - - - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
935 27.06.2015 2 LS L.Mara 9 Liptovska Mara M.Brestovský, M.Babjak 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
357 27.06.2015 3 Regata KJP Domaša JK Poľany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
308 27.06.2015 1 Pohár FYC Zemplínska Šírava FYC Sobrance 3 - - 3 5 - 3 - - 4 - 4 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
255 27.06.2015 2 24 hodinovka Liptovska Mara Limar LM 3 3 3 - - 2 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
111 27.06.2015 2 Dunajska Regata Dunaj Dynamo 3 - 3 - 3 - 3 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5018 27.06.2015 2 Veterán Cup Brno (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6013 29.06.2015 9 Laser Standard Men_s World Championship 2015 Kingstone (CAN) CAN - - 10 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5021 30.06.2015 6 MELGES 24 WORLDS 2015 Dánsko (DEN) DEN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 9 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL