Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2015

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2015

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
918 13.07.2015 5 LS Orava 1 Orava M.Lehotová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
2101 13.07.2015 5 Letny tabor II Zemplínska Šírava František Kincel 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2110 13.07.2015 2 Letný náborový tábor 1 Domaša Beránek Karol 2 - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
962 15.07.2015 7 LS Domaša WS 3 Domaša P.Pollák - - - - - - - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6018 17.07.2015 7 Laser Radial Men_s World Championship 2015 Aarhus (DEN) DEN - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6019 17.07.2015 8 2015 420 World and Ladies World Championships Prefektura Saga (JAP) JAP - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6017 17.07.2015 8 OPTIMIST EUROPEAN CHAMPIONSHIP Pwllheli (GBR) GBR 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6020 18.07.2015 8 World Championship Arendal (NOR) NOR - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - -
915 18.07.2015 2 LS Piešťany 1 Slňava J.Kaňuk 2 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
359 18.07.2015 2 Pohár Tango Domaša YCMO - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
312 18.07.2015 2 Far East Cup Zemplínska Šírava J.K.Tatum 3 - - 3 3 - 3 - - 2 - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
257 18.07.2015 2 2nd Optimist No limit match race Liptovska Mara Limar LM 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
204 18.07.2015 2 Majstrovstvá oblasti Orava TJ Slávia Dolný Kubín 4 4 4 - 4 - - - - - - - - - 5 3 - - - - - - - - - 4 - 5 - - -
5027 19.07.2015 2 YES-CUP Neusiedler am See (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
936 20.07.2015 2 LS L.Mara 10 Liptovska Mara M.Brestovský, M.Babjak 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
919 20.07.2015 5 LS Orava 2 Orava M.Lehotová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
2102 20.07.2015 5 Letny tabor III Slnava Jakub Kanuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2103 20.07.2015 5 Letny tabor IV Liptovska Mara Marian Babjak 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
937 22.07.2015 1 LS L.Mara 11 Liptovska Mara M.Brestovský, M.Babjak 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6021 23.07.2015 8 Vaurien World Championship Sneekermeer (NED) NED - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6022 24.07.2015 3 Baltic cup Liepapja (LAT) LAT - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
205 24.07.2015 3 VCS 2015 - MM SR kajutový jachting Orava Klub športového jachtingu Žilina - - - - - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - -
2006 25.07.2015 8 Pretek Majstrovstva Europy Techno Liepaja (LAT) P.Pollák - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6023 25.07.2015 7 BIC Techno EUROPEANS Liepapja (LAT) LAT - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
958 25.07.2015 2 LS Domaša 6 Domaša K.Beránek 2 - - - - - - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL