Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2015

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2015

Strana 5 z 9 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R65 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
5045 21.08.2015 9 Pringles Kitesurf World Cup St. Peter-Ording St. Peter-Ording (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
959 22.08.2015 2 LS Domaša 7 Domaša K.Beránek 2 - - - - - - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
939 22.08.2015 1 LS L.Mara 13 Liptovska Mara M.Brestovský, M.Babjak 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
364 22.08.2015 2 Lenivé kapre I. Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
317 22.08.2015 1 Slovakia Cup Turist.KJP Zemplínska Šírava Cassovia - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
207 22.08.2015 2 O pohár Matúša Čáka Orava Slovakia Yacht Klub Trenčín - - - - - - - - - - - - - - 4 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
5030 22.08.2015 1 Südsee Cup Neusiedler See (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6026 23.08.2015 4 Junior World Championship Flensburg (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
318 23.08.2015 1 O Pohár Z. Šíravy V. Zemplínska Šírava Cassovia - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
2001 24.08.2015 12 Q WORLD CHAMPIONSHIP Kamien Pormorski (POL) J.Kaňuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5033 24.08.2015 5 Utánpótlás Országos Bajnokság Balatonföldvár (HUN) HUN - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5034 24.08.2015 5 Utánpótlás Országos Bajnokság Balatonföldvár (HUN) HUN - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6043 25.08.2015 5 Hungarian Youth National Champoinship Balatonfolvard (HUN) - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6027 26.08.2015 12 OPTIMIST WORLD CHAMPIONSHIP Dzwinow (POL) POL 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
518 27.08.2015 4 MČR Nove Mlyny (CZE) CZE - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5031 27.08.2015 4 Nagyhajós Magyar Bajnokság 2015 Balatonfüred (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
519 28.08.2015 4 MČR Lipno - Černá v Pošumavi CZE - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
940 29.08.2015 2 LS L.Mara 14 Liptovska Mara M.Brestovský, M.Babjak 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
908 29.08.2015 2 LS Senec 8 Senec P.Palmaj, J.Varga 2 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
517 29.08.2015 2 O pohar Vranova Vranovska priehrada (CZE) CZE - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
365 29.08.2015 2 Pohár TJ Vranov nad Toplou Domaša TJ Vranov n/Toplou - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
260 29.08.2015 2 Fiving cup III - PLM Liptovska Mara JK Liptovska Mara 3 3 3 - - 2 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
208 29.08.2015 2 H2O regata Orava Yacht club - H2O centrum 3 - - - - - - - - - - - - - 3 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
112 29.08.2015 2 Pohár SNP VDG Yachtcentrum Dunaj Dynamo 3 - 3 - 3 - 3 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5049 03.09.2015 3 Austrian Championship Olympic Classes Neuseedler see Rakusko (A AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 5 z 9 >> Prejdi na stranu >>  5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL