Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2016

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2016

Strana 1 z 10 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
945 15.06.2016 1 LS Stred 15 Liptovská Mara P.Mosný, M.Babjak 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6038 16.06.2016 4 Choco Cup Balaton (HUN) HUN 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1513 17.06.2016 4 Repre LAR - 3 (MM) Balatonfured (HUN) G. Alksnevicius - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6075 17.06.2016 4 Laser Fleet Open Championship Balatonfured (HUN) HUN - 7 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
306 18.06.2016 2 Sobranská kotva Zemplínska Šírava J.K. Sobrance 3 - 3 - 3 - 3 - - - - 3 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
946 18.06.2016 2 LS Zapad 12 Senec J. Varga, P. Andel 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
947 18.06.2016 2 LS Sĺňava 4 Sĺňava S. Varga 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
948 18.06.2016 2 LS Z.Šírava 2 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6039 18.06.2016 2 Vaurien Polish Championship 2016 Gudowo (POL) POL - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2002 18.06.2016 8 Summer camp 1 Domaša ATU Kosice 2 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5021 18.06.2016 2 Pohár Vysočiny Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
949 19.06.2016 1 LS Sever 10 Orava A. Brestovský, V. Benček 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
944 20.06.2016 7 LS ALT WS Domaša 2 Domaša P. Pollák 2 - - - - - - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5041 21.06.2016 6 Kieler Woche Kiel (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
950 22.06.2016 1 LS Stred 16 Liptovská Mara P.Mosný, M.Babjak 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
110 25.06.2016 2 Dunaj Regata VD Gabčíkovo Dynamo 3 - 3 - 3 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
201 25.06.2016 1 Memorial - Majstrovstvá oblasti Orava KJ Orava - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
254 25.06.2016 2 O pohar strostu L.Trnovca Liptovská Mara JK Liptovska Mara 4 4 4 - - 5 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
307 25.06.2016 2 Modra stuha Z.Šíravy Zemplínska Šírava J.K.Tatum Z.Šírava 3 - 3 - 3 - 3 - - - - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
356 25.06.2016 2 Čerešnička Domaša ATU Košice 3 - - - 3 - - - - 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
951 25.06.2016 2 LS Stred 17 Liptovská Mara M.Brestovský, M.Babjak 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
952 25.06.2016 2 LS Zapad 13 Senec J. Varga, P. Andel 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
953 25.06.2016 2 LS Sĺňava 5 Sĺňava S. Varga 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
954 25.06.2016 2 LS Z.Šírava 3 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5024 25.06.2016 2 Veterán Cup Brněnská přehrada (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 10 >> Prejdi na stranu >>  1  10      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL