Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2016

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2016

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
961 13.07.2016 1 LS Stred 20 Liptovská Mara P.Mosný, M.Babjak 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5027 14.07.2016 3 48. Kékszalag ABSZOLÚT BEFUTÁSI SORREND Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5028 14.07.2016 3 48. Kékszalag ERSTE WORLD Nagydíj Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6045 15.07.2016 8 420 World and Ladies Championship Marina degli Aregai (ITA) ITA - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6046 15.07.2016 8 OPTIMIST EUROPEAN CHAMPIONSHIP Crotone (ITA) ITA 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
256 16.07.2016 2 Fiving cup III. - PLM Liptovská Mara Limar LM 2 2 2 - - 3 - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
962 16.07.2016 2 LS Východ 5 Domaša K. Beránek, L. Habina 2 - - - - - - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
963 16.07.2016 2 LS Stred 21 Liptovská Mara M.Brestovský, M.Babjak 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
964 16.07.2016 2 LS Sĺňava 7 Sĺňava S. Varga 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5029 16.07.2016 2 BAMBUSOVÁ REGATA Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
965 17.07.2016 1 LS Sever 13 Orava A. Brestovský, V. Benček 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6047 17.07.2016 6 Techno plus European festival Sopot (POL) POL - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
966 20.07.2016 1 LS Stred 22 Liptovská Mara P.Mosný, M.Babjak 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
257 23.07.2016 2 Fatran cup I. - PLM Liptovská Mara Fatran - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
311 23.07.2016 2 OLD BOYS 3.ročník Zemplínska Šírava T.J. Metropol KE - - - - - - - - - - - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
967 23.07.2016 2 LS Stred 23 Liptovská Mara M.Brestovský, M.Babjak 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
968 23.07.2016 2 LS Sĺňava 8 Sĺňava S. Varga 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1503 23.07.2016 8 Repre SAW - 3 (ME) Sopot (POL) Patrik Pollak - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1510 23.07.2016 8 Repre VAU - 1 (MS) Viano do Castelo (POR) - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6048 23.07.2016 7 T293 European Championships Sopot (POL) POL - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6049 23.07.2016 8 2016 Laser Radial Youth World Championships Dun Laoghaire (IRL) IRL - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6050 23.07.2016 7 Vaurien World Championship Viana do Castelo (POR) POR - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
969 24.07.2016 1 LS Sever 14 Orava A. Brestovský, V. Benček 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2001 25.07.2016 5 Letný náborový tábor L.Mara Liptovská Mara Babjak, Brestovský 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2007 25.07.2016 5 Náborový tábor Piešťany Slnava Jakub Kaňuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL