Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2017

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2017

Strana 1 z 16 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
452 20.01.2017 3 11th Rogoznica`s Cup Rogoznica (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6001 22.01.2017 6 Sailing World Cup Miami Miami (USA) USA - - 8 8 8 - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
5003 24.02.2017 3 17. Karnevalska regata Biograd (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - -
6002 01.03.2017 5 Portugal International Sailing Olympic Week Portim?o (POR) POR - - 6 6 6 - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - -
5001 08.03.2017 3 5th . BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA Bodrum (TUR) TUR - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1032 19.03.2017 7 Reprezentačne sústredenie Techno, Raceboard Hvar, CRO Pollak + Beránek - - - - - - - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5002 27.03.2017 6 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Mallorca (ESP) ESP - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
456 01.04.2017 1 MSR Micro Magic Open 1 Žilina SMoZ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
101 01.04.2017 2 Úvodné preteky Senec Tatran 2 2 2 - 2 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
909 01.04.2017 2 LS Zapad 1 Senec J.Varga,L.Stoláriková 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5004 01.04.2017 7 Velikonoční regata Murter (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6003 07.04.2017 3 International Optimist Spring Cup Opatija (CRO) CRO 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
102 08.04.2017 2 VC Bratislavy Senec Slovan 3 3 3 - 5 - 5 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
910 08.04.2017 2 LS Zapad 2 Senec J.Varga,L.Stoláriková 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
991 08.04.2017 2 LS Domaša 1 Domaša K. Beránek, L.Habina 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1024 08.04.2017 9 Reprezentačne sústredenie Techno + Race Premantura , CRO Patrik POLLÁK - - - - - - - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5006 12.04.2017 5 35th Lake Garda Meeting Optimist Class Garda (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5032 13.04.2017 5 30. Izola Spring Cup Izola (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5005 14.04.2017 3 Sailing Point Easter Regatta Portorož (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
103 15.04.2017 2 Veľkonočná regata Senec Slávia STU 2 3 3 - 3 - 3 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
911 15.04.2017 2 LS Zapad 3 Senec J.Varga,L.Stoláriková 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1045 17.04.2017 4 Reprezentacne sustredenie I Portoroz (SLO) Mauricio Bencic 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
402 22.04.2017 7 !!! Zrušené !!! MMSR F45 - Slovak Sailing week Kastela (CRO) YC Dynamo BA - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - -
104 22.04.2017 2 Krištáľový pohár Senec Slovan 3 3 3 - 5 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
912 22.04.2017 2 LS Zapad 4 Senec J.Varga,L.Stoláriková 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 16 >> Prejdi na stranu >>  1  10  11  12  13  14  15  16      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL