Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2017

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2017

Strana 1 z 11 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
953 14.06.2017 0 Lokálne sústredenie L. Mara 14 Liptovská Mara Brestovský M., Babjak 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1049 15.06.2017 4 Reprezentacne sustredenie V Balaton (HUN) Jakub Kanuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5011 15.06.2017 2 Capital Markets Regatta Chorvátsko (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5013 16.06.2017 3 Csoki Kupa Balatonföldvár (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1038 16.06.2017 6 Rep. Sustre. + Laser Class Nationals Balaton (HUN) G.Alksnevicius - 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5017 16.06.2017 3 Choco CUP 2017 Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
904 17.06.2017 1 LS Stredozápad 4 Slnava J. Sedlačko 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6011 17.06.2017 8 Kieler Woche Kiel (GER) GER 6 - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - 6 - - -
508 17.06.2017 2 Cena CERE Nechranice (CZE) CZE - - 5 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
509 17.06.2017 2 Pohár Vysočiny Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - - - - 5 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
454 17.06.2017 2 Satria Micro Magic Cup 1 Olomouc (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
357 17.06.2017 2 Čerešnička Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
303 17.06.2017 2 Memorial Michala Stríčika Zemplínska Šírava J.K.Sobrance - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
920 17.06.2017 2 LS Zapad 12 Senec J.Varga,L.Stoláriková 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
954 17.06.2017 1 Lokálne sústredenie L. Mara 15 Liptovská Mara Brestovský M., Babjak 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1020 17.06.2017 2 LS Kráľová 1 VD Kráľová T.Chudík 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5014 17.06.2017 2 OYC Regatta Prague 2017 Praha (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
347 17.06.2017 2 Čerešnička Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1006 18.06.2017 1 LS Orava 9 Orava A.Brestovský, V.Benček 2 - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5012 19.06.2017 3 Laser Class Nationals- Laser Flottabajnokság Balatonfüred (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
955 21.06.2017 0 Lokálne sústredenie L. Mara 16 Liptovská Mara Brestovský M., Babjak 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
510 24.06.2017 6 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada (CZE) CZE 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
358 24.06.2017 2 Lenivé kapre 1 Domaša ATU Košice - - - - 2 - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
304 24.06.2017 2 O Pohár TATUM 2017 Zemplínska Šírava J.K.TATUM - - - - 3 - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
107 24.06.2017 2 Dunaj regata Vd. Gabčíkovo Dynamo 5 3 3 - 3 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 11 >> Prejdi na stranu >>  1  10  11      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL